stajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - stajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum - İstanbul ...

furkan karaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkan karaman

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

stajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Fahrettin özü Doğru Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: ticaret meslek lisesinde son sınıf öğrencisi olup stajımı yapacak bir işyeri aramaktayım. bilgi web ve grafik alanında az düzeyde eğitim almış durumdayım hocaların eksikliklerinden dolayı kendimi geliştirmek ve bu alanlarda uzmanlaşmak istiyorum. bana işi öğreticek ve beni bu alanda eğiticek iş yerlerinde çalışmak istiyorum...saygılarımla

E-posta:

Telefon: 0534 733 75 72
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

stajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum - İstanbulstajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum - İstanbulstajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum - İstanbulstajyerim iş öğretecek iş yeri arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap