Stand çalışmam

3D Studio Max - Stand çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

Stand çalışmam
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Stand çalışmam

Alt 04-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stand çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değerli yorumlarınızı beklemekteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
noxiuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noxiuss

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 06-07-2011 #3
gardaş gerçekten güzel olmuş ellerine sağlık. Stand çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
vivo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivo(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2011 #4
fena değil ancak biraz ışıklar zayıf Stand çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-07-2011 #5
tesekkürler arkadaslar , bu yaklasık 1 saatte çıkan bir işti , iş fiyattan dolayı onaylanmadı maalesef Stand çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
cantuncel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cantuncel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2011 #6
Işıklandırmayı tek bi noktadan verip gölgelerle standı ön plana çıkartmayı dene. Bir de zemine bir şey yap ki stand havada durmasın. Biraz daha ışık kullanarak renklerin canlılığından yararlan. Bir de üst taraftan geçirdiğin iki şeridin uzunluğunu bilmiyorum ama sanırım onu uygulamak için kontrüksiyon kullanılması gerekecek. Bu da maliyeti arttırır. Zemindeki materyali anlayamadım ama Halıflex, parke ya da karolaj filan kullanabilirsin. Bunları kullanırken maps başlığı altında bump seçeneğini de kullanırsan daha verimli sonuçlar elde edersin.
Bu mesajdan alıntı yap

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 30-07-2011 #7
Işıklandırmayı tek bi noktadan verip gölgelerle standı ön plana çıkartmayı dene. Bir de zemine bir şey yap ki stand havada durmasın. Biraz daha ışık kullanarak renklerin canlılığından yararlan. Bir de üst taraftan geçirdiğin iki şeridin uzunluğunu bilmiyorum ama sanırım onu uygulamak için kontrüksiyon kullanılması gerekecek. Bu da maliyeti arttırır. Zemindeki materyali anlayamadım ama Halıflex, parke ya da karolaj filan kullanabilirsin. Bunları kullanırken maps başlığı altında bump seçeneğini de kullanırsan daha verimli sonuçlar elde edersin.
teşekkür ederim can önerilerin için
Bu mesajdan alıntı yap

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 30-07-2011 #8
teşekkür ederim can önerilerin için
Bu mesajdan alıntı yap