Stand Çalışması

3D Studio Max - Stand Çalışması Sponsorlu Bağlantılar 3d Max'de henuz yeni sayılırım, Amatörce yaptıgım bir stand çalışması, degerli yorumlarınızı bekliyorum ; TŞK... [IMG] [/IMG] [IMG] [/IMG]...

Stand Çalışması
Volkan ATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Stand Çalışması

Alt 19-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3d Max'de henuz yeni sayılırım, Amatörce yaptıgım bir stand çalışması, degerli yorumlarınızı bekliyorum ;

TŞK...

[IMG]Stand Çalışması[/IMG]
[IMG]Stand Çalışması[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım yorumsuz... kalındı çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-07-2011 #3
düşünce güzel Stand Çalışması eline sağlık bence başarılı olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-07-2011 #4
Teşekkur ederim , nacizane yorumların için Stand Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 23-07-2011 #5
arabayı siz mi modellediniz?
Bu mesajdan alıntı yap

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-07-2011 #6
araba hazır sadece....
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 28-07-2011 #7
işde mantık hatası var araba duvara çarpıyor hiç bi yerinde deforme yok ikinci olarak gölgelerde sorun görüküyor taşlardada sorun var kutu şeklinde havada duruyorlar parçalanma kırılma görükmüyor vede duran bi araba için taşlar çok fazla havalanmış sanki bide araçda silecek yok ama genel hatlarıyla başarılı özellikle ışığa yoğunlaşmanı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
mrtglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtglr

Grafiker / Ankara

Alt 28-07-2011 #8
Sahnen çok karanlık biraz ışığı arttır, mantık hatasına katılıyıorum duvara çarpıp deforme olmayacak araba yok sanırım gerçek hayatta. Onun dışında ilk çalışma olarak iyi eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-07-2011 #9
işde mantık hatası var araba duvara çarpıyor hiç bi yerinde deforme yok ikinci olarak gölgelerde sorun görüküyor taşlardada sorun var kutu şeklinde havada duruyorlar parçalanma kırılma görükmüyor vede duran bi araba için taşlar çok fazla havalanmış sanki bide araçda silecek yok ama genel hatlarıyla başarılı özellikle ışığa yoğunlaşmanı tavsiye ederim
Çalışmayı yaparken mantıksal olarak evet arac deforme olması lazım ve parcalanması lazım ama ben bir stand olarak dusunmuştum yani mantiken burda aracın dayanıklı oluşunu ön plana cıkaran bir reklam amaçlı stand olarak çalışma yapmıştım düşünce bu idi Stand Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 08-11-2011 #10
Çalışmayı yaparken mantıksal olarak evet arac deforme olması lazım ve parcalanması lazım ama ben bir stand olarak dusunmuştum yani mantiken burda aracın dayanıklı oluşunu ön plana cıkaran bir reklam amaçlı stand olarak çalışma yapmıştım düşünce bu idi Stand Çalışması
Evet bende ilk bakışta bunu düşündüm. Bu bir reklam amaçlı teşhir standı ise aracın hasar görmemesi en mantıklısı olurdu. Mantık hatalarına katılmıyorum. Sonuçta stant denildiğine göre uygulaması yapılacak bir sahne. Bu şekilde modellendi diye arabayı sileceksiz koyacak değillerdir herhalde Stand Çalışması

Güzel düşünce, tebrik ederim Stand Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları