Standart Acil yardım interaktif Cd "Full Screen" olmuyor

Flash - Standart Acil yardım interaktif Cd "Full Screen" olmuyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar elimde interaktif bir Cd var "full screen" yapıldıgında çözünürlük 1200 Pixel üstüne çıktıgında kenarları boşluk kalıyor siz 2000 pixel olsa bile tam istiyoruz bu konuda yardımlarınızı rica ...

yfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yfatih

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elimde interaktif bir Cd var "full screen" yapıldıgında çözünürlük 1200 Pixel üstüne çıktıgında kenarları boşluk kalıyor siz 2000 pixel olsa bile tam istiyoruz bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum...

Flash'dan anlayan arkadaşlar lütfen yardım ediniz...

Msn ekleyebilir veya ÖM ile iletiliş kurabilirsiniz tşkler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
onun için harici bir sınıf yazmalısın tabiki yazdıgın harici sınıfda kullandıgın MovieCliplere göre olmalı yani mevcut fla yada .as içerisindeki ActionScript kodlarını editlemen gerekir bu mantıkta yazarım diorsan yardımım olur.
Bu mesajdan alıntı yap
keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-11-2009 #3
Pardon size yardım kusura bakmayın size yardımım olmaz
Bu mesajdan alıntı yap