Standart bir web sayfa boyutu ve ziyaretçilerin çözünürlüğüne uygunluğu ??

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Standart bir web sayfa boyutu ve ziyaretçilerin çözünürlüğüne uygunluğu ?? ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar başlık üniversite sorusu gibi oldu ama idare edin Standart bir web sayfa boyutu ve ziyaretçilerin çözünürlüğüne uygunluğu ?? Şimdi durum şu ben laptop kullanıyorum ve ekran çözünürlüğüm 1366x768 ve photoshopta web sayfası hazırlıyorum ancak ben sayfayı hazırlayım save for web diye kaydedince boyutlar farklı çıkıyor öyleki benim yaptığım sayfa aşağı yada sağa doğru kaymayan sayfaya tam oturan bi sayfa aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi.ben bunu arkadaşıma gönderiyorum onun ekran çözünürlüğü 1024x768 boyutunda şimdi ben bu siteyi böyle hazırlıyorum sayfanın özelliği yukarda anlattığım gibi olmak zorunda siteye giren her kullanı bu sayfayı farklı boyuttamı görücek?mesela benim ziyaret ettiğim her site hangi pc den girersem gireyim boyutları aynı oluyor bunu nasıl ayarlayacağız

birde ikinci sorum aşağıdaki kırmızı alan olarak görüntüde olduğu gibi bir sayfanın aşağı yada sağa kaymamış sayfaya cuk oturmuş boyutu kaç oluyor?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Suu_cskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Suu_cskn

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resmi göremiyorum ama PS de tasarımını yapıp dreamweaver'a layer olak atarsan kayma ihtimali olmaz sanırımStandart bir web sayfa boyutu ve ziyaretçilerin çözünürlüğüne uygunluğu ??
Bu mesajdan alıntı yap