A starjet epson dx5 sorunu

Dijital makineler - A starjet epson dx5 sorunu ...

emeklidijitalci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emeklidijitalci

Baskıcı / İstanbul

Alt 09-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Emekli memurum Enerji Dijital den Starjet epson dx5 kafa Makine aldım Yerim Ümraniyede.Makineye 5 metre baskı gönderiyorum baskı bittiğinde 4.7m çıkıyor.Ne yaptıysam düzeltemediler.BirÇok iş elimde kaldı.Makinede kredi ile 45000 tlye geldi.Forumda yardımcı olacak biri varsa ücretlide olsa yardım ederse sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

saimpigment isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saimpigment

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 12-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
************** ulasmanız yeterlı olacaktır.Bu makınaların yurtdısı egıtımını almıs teknık kadro ıle 7/24 teknık desteyı bulunmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
interdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interdijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2012 #3
Evet sizinle fuarda tanismistik emekli polis memuruydunuz,Starjet makinenizin eksik metraj bastigini soylemistiniz telefon numaraniz ********* size ulasabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
edareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Alt 30-12-2012 #4
Maalesef Piyasada 180cm diye satılan makineler aslında 1.72cm
Bu mesajdan alıntı yap
nurdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurdijital

Alt 01-01-2013 #5
************* ulaşın istanbul ümraniye devlet hastanesi civarı yeri myjet satıyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Alt 02-01-2013 #6
Emekli memurum Enerji Dijital den Starjet epson dx5 kafa Makine aldım Yerim Ümraniyede.Makineye 5 metre baskı gönderiyorum baskı bittiğinde 4.7m çıkıyor.Ne yaptıysam düzeltemediler.BirÇok iş elimde kaldı.Makinede kredi ile 45000 tlye geldi.Forumda yardımcı olacak biri varsa ücretlide olsa yardım ederse sevinirim.
Probleminiz hala devam ediyormu acaba...
Bu mesajdan alıntı yap
Özgür Reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özgür Reklam

Grafiker / İstanbul

geçmiş olsun

Alt 07-01-2013 #7
eh be amca emekli olmuşsun emekliliğin keyfini çıkarsanya ne işin var reklamcılıkla her önüne gelen emekli eskiden bir araba alıp servis çekmeye başlardı şimdide dijital baskıcı olmaya başladılar.

makinanın sorununu çözülemiyorsa iade etseniz ya daha ii bir firmadan alına bukadar zor olmasa gerek diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-01-2013 #8
Evet sizinle fuarda tanismistik emekli polis memuruydunuz,Starjet makinenizin eksik metraj bastigini soylemistiniz telefon numaraniz ********* size ulasabiliriz
Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini, şirket ve marka bilgilerini (Web sayfası,isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.) reklam amaçlı yayınlaması yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahimkck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Sorununuz çözüldümü acab...

Alt 28-09-2013 #9
Umarım konu hortlatmıyorumdur. Sorununuz çözüldümü acaba bende bu makineyi kullanıyorum belki sorununuzun çözümünde yardımcı olabilirim. Hangi rip programını kullanıyorsunuz. Baskıda çizikler veya pass izleri yoksa ölçek hatası olabilir. Varsa step ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 17-10-2013 #10
bahsedilen sorun servislik değil. Aslında sorunda değil. Step ayarının - (ekside) oluşundan kaynaklanıyor. Bende makineyi ilk aldığımda parça yapıştırmalı bir iş basmıştım, baskı sırasında step değerini değiştirdim, parçalar denk gelmedi boy olarak. Step ayarını 0 (sıfır)da tutun, hiçbir sorun kalmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
enerji dijital epson dx5