State Of Play - Devlet Oyunları

Sinema & Tiyatro - State Of Play - Devlet Oyunları Sponsorlu Bağlantılar Tür : Gerilim / Dram / Suç Yönetmen : Kevin Macdonald Senaryo : Paul Abbott , Matthew Michael Carnahan , Tony Gilroy , Billy Ray Görüntü Yönetmeni : ...

tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tür : Gerilim / Dram / Suç

Yönetmen : Kevin Macdonald
Senaryo : Paul Abbott , Matthew Michael Carnahan , Tony Gilroy , Billy Ray
Görüntü Yönetmeni : Rodrigo Prieto
Müzik : Alex Heffes
Yapım : 2009, ABD / İngiltere , 132 dk.

imdb puanıState Of Play - Devlet Oyunları7.8/10 rating]

Oyuncular:
Ben Affleck, Russell Crowe, Rachel McAdams, Jason Bateman, Robin Wright Penn, Helen Mirren, Jeff Daniels

Konusu:

Amerikan Kongresi'nin yakışıklı, soğukkanlı ve temkinli üyesi Stephen Collins (Ben Affleck), bağlı olduğu siyasi partinin geleceğini temsil eder. Savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanlığı gibi bir görevi vardır. Yaklaşan başkanlık seçimleri için partisinde tüm gözler onun üzerine çevrilmiştir. Onun araştırma asistanının ve metresinin vahşice öldürülmesi üzerine o güne kadar derinlerde bir yerde gömülü duran sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlar.

Araştırmacı gazeteci McCaffrey'nin (Russell Crowe) bu olaya ilgi duymasının iki sebebi vardır. Birincisi Collins onun eski arkadaşıdır, ikinci sebebi ise acımasız editörü Cameron Lynne’dan (Oscar ödüllü Helen Mirren) bu olayı araştırma görevi almıştır. Çaylak gazeteci partneri Della Frye (Rachel McAdams) ile birlikte katilin kimliği üzerindeki esrar perdesini kaldırmaya çalışan McAffrey, ülkenin güç dengelerini sarsacak bir komployu ortaya çıkartacak adımları atmaya başlar.

Sahte doktorların ve yozlaşmış zengin politikacıların var olduğu bir kentte çok önemli bir gerçeği öğrenecektir: Milyar dolarlar tehlikeye girmişse hiç kimsenin sadakati, güvenirliliği, sevgisi ve hayatı güvence altında değildir.

Kesinlikle tavsiyemdir, bu tarz filmlerden hoşlananlara
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Russell Crowe gibi bir ustanın karşısında Ben Affleck'i neden koymuşlar anlamıyorum adam oyunculuğuyla ezerState Of Play - Devlet Oyunlarıama siyaset-gerilim ve russell baba için izlenir teşekkürlerState Of Play - Devlet Oyunları
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 08-09-2009 #3
Paylaşım için teşekkürler arkadaşım=)
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2009 #4
Russell Crowe gibi bir ustanın karşısında Ben Affleck'i neden koymuşlar anlamıyorum adam oyunculuğuyla ezerState Of Play - Devlet Oyunlarıama siyaset-gerilim ve russell baba için izlenir teşekkürlerState Of Play - Devlet Oyunları
bence kötü oynamamış..ben de izlemeden ilk gördüğümde endişe etmiştim...güzel bir film yapmışlar...teşekkürler paylaşım için.
Bu mesajdan alıntı yap