Steampunk Kurumsal Kimlik Çalışması

Deneme Çalışmalar - Steampunk Kurumsal Kimlik Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu siteye açtığım ilk konu olacak. Siteyi uzun süredir takip ediyor olsamda şu ana kadar bir paylaşımda bulunmak kısmet olmamıştı. Kısa bir süre önce bir kaç canyoldaş ...

elmeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elmeo

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu siteye açtığım ilk konu olacak. Siteyi uzun süredir takip ediyor olsamda şu ana kadar bir paylaşımda bulunmak kısmet olmamıştı. Kısa bir süre önce bir kaç canyoldaş ile birlikte Antalya'da sinema ve diğer görsel sanatları kapsayacak bir oluşumu başlattık. Ancak henüz bir kurumsal kimlik çalışması oluşturamadık, bu görevi üstlenen ben "steampunk" tarzında bir kurumsal imaj teması belirlidim ve ilk çalışmam ve henüz tamamlanmamış olan broşürümüzü sizlerle paylaşmak istedim. Olumlu yada olumsuz her türlü yorumunuz bizim için çok önemli, yorumlarınız ve tavsiyileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 08-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çlışmanız gözükmüyor.Tekrar yükleyin
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #3
Çalışmalarınızı CMYK formatında Yüklemişsiniz.(!)
RGB formatına çevirip tekrar yükleyiniz.

Steampunk Kurumsal Kimlik Çalışması butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
elmeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elmeo

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-06-2009 #4
Pardon hemen düzelttim.
Bu mesajdan alıntı yap