İstek; çelik kapı fotoğrafları

Fotoğraf - Resim - İstek; çelik kapı fotoğrafları Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yüksek çözünürlükte çelik kapı fotoğraflarına ihtiyacım var belki daha önce başka bir firmaya katalog yapmış biri varsa bana yardımcı olabilir....

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yüksek çözünürlükte çelik kapı fotoğraflarına ihtiyacım var belki daha önce başka bir firmaya katalog yapmış biri varsa bana yardımcı olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pek bulabileceğini sanmıyorum. yanılmıyorsam çelik kapı kataloglarında yer alan tüm kapı modellerinin resimleri kayseride bir firma tarafından çekilmişti. ve türkiyede neredeyse tüm kapı katalogları onlardan çıkıyor. benim de aynı şekilde katalog için işim düşmüştü ama dijital ortamda bulabileceğin 4-5 tane modeli geçmez. en son çözümü tanburda taratarak baskıya atmakta bulmuştum. çünkü hakikatten rastlayamiyorsun. net ortamina da düşük pixelle atiliyor. bulursan sen paylaş biz de istifade edelim :P ya da en güzeli vaktin varsa maxte çizip kaplama yap ben artik reklam sayfalari için oyle yapiyorum. geniş vaktim olursa artik sirayla tüm kapilari cizip modelliycem İstek; çelik kapı fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2011 #3
hadi ya bu firmanın aslında normal kapı ve mutfak modelleride var onlar için resim verdiler ama çelik kapı için yokmuş ellerinde eski kataloglarında da başka birinden almışlar ama o resimler şuan ellerinde değilmiş. Paralı sitelere bile baktım bşy çıkmadıİstek; çelik kapı fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap