sticker tasarımı hakkında yardım istiyorum

Temel Tasarım İlkeleri - sticker tasarımı hakkında yardım istiyorum Sponsorlu Bağlantılar ben amatör olarak 7*12 cm boyutlarında stickerlar yapmak istiyorum.Baskıda sorun olmaması için nelere dikkat etmem gerek yardımcı olur musunuz?(Boyut,renk vs)...

ArifCahit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ArifCahit

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben amatör olarak 7*12 cm boyutlarında stickerlar yapmak istiyorum.Baskıda sorun olmaması için nelere dikkat etmem gerek yardımcı olur musunuz?(Boyut,renk vs)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

travian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

travian

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
önemli olan nerede e ne amaçla kullanacağın miktar az ise dijital baskı ypabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 18-10-2008 #3
kesim paylarına dikkat et işi götürme sonradansticker tasarımı hakkında yardım istiyorum travian a katılıorum
Bu mesajdan alıntı yap
ender_arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ender_arslan

Grafiker / Giresun

Alt 20-10-2008 #4
standart bi kuraldırki a4 boyutunda veya a3 olarak 300 dpi da çalış ve kesim çizgileri koymayı unutma yeter.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hakkında, istiyorum, sticker, tasarımı, yardım