Stilize tasarımlarım

Resim - Stilize tasarımlarım Sponsorlu Bağlantılar bunu CDR de çizdim diğerleri elde çizimlerdir....

Stilize tasarımlarım
sansiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sansiri(41)

Grafiker / Muğla

Stilize tasarımlarım

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

bunu CDR de çizdim diğerleri elde çizimlerdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 08-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çizimlere profesyonel olarak bakmıyorum, zaten profesyonelde değilim, sadece görsel açıdan bakıyorum, gayet hoş çizimler...özellikle renk ve karekterler güzel, çizimlerde başarılı.
Onun dışında Corel draw(.cdr) çalışmanız hakkında bir kaç bir şey söyleyeyim, elle oldugu kadar başarılı bir çizim olmamış, göze çarpan ufak tefek hatalar var...oran-orantı da sorun var.
Özellikle yüz ve eller üzerinde çalışmalısınız, topuktada ufak bir sorun var.Yinede hoş olmuş, çizmeye devam.

El çizimleriniz düzelmez belki ama; cdr çiziminizdeki göze batan hataları aşagıda gösterdim, zaten el çizimlerinizide gayet beğendim bir sorunda göremedim Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Stilize tasarımlarım

Genel olarak el çiziminleriniz başarılı, tebrik ederim. Pc çizimide fena değil...ileride daha da iyi çalışmalarınız çıkacagına inanıyorum, emeğinize sağlık.=)

İyi çalışmalar.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sansiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sansiri(41)

Grafiker / Muğla

Alt 11-02-2009 #3
çok tşkler ama stilize olduğu için el şeklini birebir çalışmadım genelde el çizimlerimde de dikkat edrsen silüetler daima kıyafeti ön planda tutacak sıradan vücut şekillerinden oluşur.
yani olabildiğince uzun bir gövde ve bacaklar çizilmelidir. ellerde sadece çizgiyle belli edilip bırakılır.
ama madem öyle diyorsun birtanede cdr de birebir insan çizerim Stilize tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
stilize, tasarimlarim