Storyboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Storyboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Storyboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Dijital Boyama portfolio: artstation.com/artist/halburak Storyboard Örnek : İşle ilgili açıklama: Yalnızca sabahları e-mail'imi ...

hburak92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hburak92

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 02-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Storyboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
Dijital Boyama portfolio: artstation.com/artist/halburak
Storyboard Örnek :

İşle ilgili açıklama: Yalnızca sabahları e-mail'imi kontrol ediyorum gün içinde bana ulaşmak isterseniz sms ile iletişime geçiniz.

E-posta:

Telefon: 0554 333 03 78
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Storyboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) - Türkiye GeneliStoryboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) - Türkiye GeneliStoryboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) - Türkiye GeneliStoryboard / Dijital Boyama (SERBERST ÇALIŞAN) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hburak92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hburak92

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 08-07-2015 #3
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap