Strafor Tabela

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Strafor Tabela ...

Strafor Tabela
yakamoz002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yakamoz002

Grafiker / Aksaray

Strafor Tabela

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, Strafor Tabela hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bu işin nasıl yapıldığına dair bilgi rica ediyorum nasıl bir strafor kullanılıyor hangi boya ile su geçirmez hale getiriliyor v.s. Tabelada kullanmak istiyorum bunu ilk defa deneyeceğim bunu bir çok yerden araştırdım ama her hangi bir bilgiye ulaşmadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

YUSUF AKKAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YUSUF AKKAŞ

Grafiker / Konya

Alt 13-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
strafor tabela için kullanılan ,dış cephe yalıtımında inşaat ustalarının kullandığı polistren isminde bir strafor çeşididir. Royterde harfleri kestirebilirsiniz,elle kesim zahmetlidir,ben bu iş için teli ısıtan bir düzenek yaptırdım sıfır hata olmasada düzgün olmayan yerleri zımpara ile düzeltiyorum. Daha sonra su bazlı dış cephe boyası ile iki kat boyama yapıyorum.Sentetik ve selülozik esaslı boyalar straforu eriteceğinden bu işte kullanılmaz.zemindeki doygunluk sağlanırsa son katta hertürlü boyayı kullanabilirsiniz.Daha sonra straforu tabela yada farklı zeminlere silikon yardımı ile yapıştırabilirsiniz.İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
ozgursayin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgursayin

Baskıcı / İstanbul

Alt 28-06-2012 #3
Yaptırmak istiyorsan, Karakedi buradan yardımcı olurlar.
Bu mesajdan alıntı yap