Street Fighter

3D Studio Max - Street Fighter ...

Street Fighter
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Street Fighter

Alt 07-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eski ve dünya çapındaki en ünlü oyunlardan biridir ... lise dönemim olan 1990-1994 senelerinde yeni çıkmıştı, ankaranın köklü oyun firmalarından olan fantasyland (kızılay) e okul çıkışı kaçar arkadaşlarla jetonuna kapışırdık ...

seviyorum bu oyunu ama yaşladım artık Street Fighter liseyle beraber bu oyunu oynama dönemimde kapandı ...

biraz eskileri yadelim istedim ... ufak bi fan çalışması olarak görebilirsiniz yaptığımı ...

3ds max ( temel modelleme ) + adobe lightroom ( 3d'den 2'de geçiş efekti) + onone perfect effetcs suite ( diğer renk efektleri ) ...

beğenmeniz dileklerimle ...

Street Fighter
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

teşekkürler

Alt 08-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk olarak uçağın önünde olduğundan dolayı birisinin Guile olduğunu düşündüm fakat diğerini çıkaramadım Street Fighter

bu arada elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2013 #3
Saçlar ve tarzlar dışında bence uyumlu olmuş,
ışık efeklerini başarılı kullanmıssın. Tebrik ederim..
Favorim Ryu Street Fighter
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-04-2013 #4
ilk olarak uçağın önünde olduğundan dolayı birisinin Guile olduğunu düşündüm fakat diğerini çıkaramadım Street Fighter

bu arada elinize sağlık.
lise yıllarında favorim guile idi ... zaten resimde ilk çizdiğim karakterde o oldu Street Fighter

Saçlar ve tarzlar dışında bence uyumlu olmuş,
ışık efeklerini başarılı kullanmıssın. Tebrik ederim..
Favorim Ryu Street Fighter
saçlar ve tarzlar derken ? guile'ın saçı fırça gibi ve diktir Street Fighter askeri giyimlidir ki bende öyle çizdim ...

lisede ilk versiyonda belli karakterler vardı ama diğer versiyonlarda farklı karakterlerde girmiş oyuna ... diğer adamı ken olarak başladım ama kırmızı renk çalışmada baya sırıttığı için sonradan kahverengi yaptım giysisini ... saçı konusunda "van damme" nin oynadığı filmde uzun diye hatırlıyorum ??? yanlışsam pardon Street Fighter

yorum içinde teşekkürler ... kollu ataride guile veya blanka tercihim ... aradan seneler geçmiş oynamayalı ama her türlü kapışırım Street Fighter
Bu mesajdan alıntı yap