strike menü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - strike menü Sponsorlu Bağlantılar fiyatları kendileri yazacaklarmış... yorumlarınızı bekliyorum... teşekkürler......

strike menü
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

strike menü

Alt 11-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fiyatları kendileri yazacaklarmış... yorumlarınızı bekliyorum... teşekkürler...

strike menü

strike menü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
renk uyumu : -5 vektör kullanımı : -3 alan kullanımı : 2 Yazı font seçimi : 1 görsellik : - 2 düşünce : 2 perspektive : - 3
yani 10 üzerinden -2

yorumumu yanlış anlama...
Bu mesajdan alıntı yap

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #3
renk uyumu : -5 vektör kullanımı : -3 alan kullanımı : 2 Yazı font seçimi : 1 görsellik : - 2 düşünce : 2 perspektive : - 3
yani 10 üzerinden -2

yorumumu yanlış anlama...
yanlış anlama berbet diyorsun yani... öyle demiyorsan bile puanlaman o şekilde...yanlış meslek seçmişim gibi geldi bana bu yorumundan dolayı...
Bu mesajdan alıntı yap

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #4
yanlış meslekle alakası yok bütün insanlar dal tutar eğer odal çürümeden üzerine çıkarsa başarmıştır eğer çürür ve dal kırılırsa başarısız olur...

DalrüzgarıaFETSEDEKırılmıştırbİRKERE..
Bu mesajdan alıntı yap

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #5
yanlış meslekle alakası yok bütün insanlar dal tutar eğer odal çürümeden üzerine çıkarsa başarmıştır eğer çürür ve dal kırılırsa başarısız olur...

DalrüzgarıaFETSEDEKırılmıştırbİRKERE..
yani rüzgar olarak affettinmi beni... bu yazıda bi çelişki ifade etmedi bana... sözlerinden dala tutunmadan kendini aşağıya at dercesine bir anlam var...
Bu mesajdan alıntı yap

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #6
strike menü artık ne anlarsanız size kalmış birşey...
Bu mesajdan alıntı yap

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #7
strike menü artık ne anlarsanız size kalmış birşey...
hımmm ne anlarsanız ? benim anladığım şu tasarımda profesyonel oldum ben dercesine bir tavrınız var... yaptığınız menülerden bizimle paylaşırsanız profesyonelmisiniz, adaymısınız, yoksa çok uzakmısınız... görürürüz bizde...
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 11-08-2009 #8
Font seçimi ve renk seçimin yanlış. Adamın logosunu ön plana çıkarmak istemişsin ama
başka bir renklede yapabilirdin. Yazıyı beyaz yapmışsın okunamıyor. Okunması için kenarına
kontür vermişsin ama yakışmamış. İnsan o yazıyı okurken gözü ağrır. Biraz daha çalış üzerinde. Sadeleştir biraz. Kolay gelsin. Haa unutmadan bu zemin bowling salonuna da yakışmamış.
Bu mesajdan alıntı yap

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #9
hımmm ne anlarsanız ? benim anladığım şu tasarımda profesyonel oldum ben dercesine bir tavrınız var... yaptığınız menülerden bizimle paylaşırsanız profesyonelmisiniz, adaymısınız, yoksa çok uzakmısınız... görürürüz bizde...
size birşey ispatlamam gerekmiyor....herkez kendi ipiyle asılır....ben sizen çalışmanıza yorum yaptım sizinde zorunuza gititği için bukadar uzattınız
Bu mesajdan alıntı yap
Yiğidim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yiğidim(46)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-08-2009 #10
Kapaktaki sarı zemin işi bozmuş. Firmanın kurumsal rengimi bilmiyorum. Ama kurumsalda olsa alt zemin rengini tasarımın geneline uydurabilirsin. İç kısımda ise ürün isimlerini doygun siyah yaparsan daha güzel olur sanırım. Birde ürün resimlerinin çekim açıları farklı olmuş firmadan aynı açıdan yeni çekimler istemeni öneririm. Kapak sarı zemin dışında gayet hoş olmuş emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları