Stroke Path hakkında bilgi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Stroke Path hakkında bilgi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Photoshop ile bir vector çalışması yapıyorum. Stroke vermek istediğim yerler var ancak bu stroke kısımları geçişli olacak. Yani şunu demek istiyorum: Alttaki gibi olacak. Üstteki gibi oluyor. ...

kelam34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kelam34

Yrd. Grafiker / Antalya

Dosya22

Alt 01-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Photoshop ile bir vector çalışması yapıyorum. Stroke vermek istediğim yerler var ancak bu stroke kısımları geçişli olacak. Yani şunu demek istiyorum:

Alttaki gibi olacak. Üstteki gibi oluyor. Bir türlü yapamadım. Yani çizgi git gide ince olacak.

Eğer bu sorunuma çare bulabilecek varsa yazarsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
brush panelini aç aralığı spacing ini azalt. shape dynamicsden ilk controlü fade seç. değerini ihtiyacına göre çizginin uzunluğuna göre belirle pixel olarak. minimum diameter ı nekadar küçülsün istiyosan belirle. sonra brush toolun seçili iken entera bas. çizgin çizilir.
Bu mesajdan alıntı yap
mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2014 #3
bi de alttaki brush tam yuvarlak değil.
Bu mesajdan alıntı yap