StudioLine Photo Basic 3.60.4

Yazılım Rehberi - StudioLine Photo Basic 3.60.4 Sponsorlu Bağlantılar Resimlerinize tanıtım eklemeek, fotoğraflarınızı e-mail ile doğru boyutta gönderebilmek, yüksek kalitede çıktı almak, slayt olarak izlemek, internette galeri şeklinde yayınlamak, CD&DVD ortamlarında güvenle saklamak; bu saydıklarımızın hepsi StudioLine ...

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resimlerinize tanıtım eklemeek, fotoğraflarınızı e-mail ile doğru boyutta gönderebilmek, yüksek kalitede çıktı almak, slayt olarak izlemek, internette galeri şeklinde yayınlamak, CD&DVD ortamlarında güvenle saklamak; bu saydıklarımızın hepsi StudioLine Photo Basic ile ücretsiz olarak yapabilecekleriniz arasında.

StdioLine Photo Basic bir resim düzenleme ve görüntüleme programıdır. Program çift monitör desteği de sunmasının yanında Windows Vista ile de uyumlu çalışıyor.

http://www.studioline.net/?Language=...ine_PB3_DL.exe
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları