studyo kartviziti

Deneme Çalışmalar - studyo kartviziti Sponsorlu Bağlantılar tesekkur ederım şimdideden yorumlara acığım herturlu :wink IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8559/sadam.jpg[/IMG]...

studyo kartviziti
zambia_gs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zambia_gs

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

studyo kartviziti

Alt 16-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tesekkur ederım şimdideden yorumlara acığım herturlu :winkstudyo kartvizitiIMG]http://img52.imageshack.us/img52/8559/sadam.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 16-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Firma ismi ve telefon numaralarını biraz içe alman gerekiyor, birde fontları değiştirmeni öneririm, sağda kullandığın renkleri farklı şekillerde ve farklı yerlerde de kullanmayı deneyebilirsin....

Başarılar Dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

zambia_gs

Alt 16-06-2010 #3
tasarım olarak baktığınızda konu olarak bütünleşmişmi?
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker nuray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker nuray

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-06-2010 #4
designerMUSTI ' ye katılıyorum font ve renk konusunda o renkleri daha estetik bir şekilde ifade edebilirsen daha iyi olur studyo kartviziti

evde kendim bir şeyler yaptığımda babamın yorumu benim için önemli olur gösterirdim hep der ki " kızım bune şimdi odun gibi tasarım yapmıssın" ))).... bu tasarımı görünce valla babam geldi aklıma studyo kartviziti)
Bu mesajdan alıntı yap

zambia_gs

Alt 16-06-2010 #5
düşüncelerini okudum şimdi benımde aklıma odun geldi... studyo kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker nuray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker nuray

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-06-2010 #6
studyo kartviziti ama bence sen kendini vermemissin tasarıma uğraşmamıssın gibi öyle değilmi ?
Bu mesajdan alıntı yap