Stüdyom Görsel İletişim San ve Tic A.Ş.

Sonuçlanan İlanlar - Stüdyom Görsel İletişim San ve Tic A.Ş. Sponsorlu Bağlantılar Genel Nitelikler: Grafik tasarım birimi, fotograf stüdyosu, hareketli görüntü stüdyosu, renk ayrım, film-kalıp-klişe birimi, ofset baskı ve flexo baskı üniteleriyle tasarım ve baskı sürecinde entegre bir tesis olan, ...

Alt 05-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Genel Nitelikler:
Grafik tasarım birimi, fotograf stüdyosu, hareketli görüntü stüdyosu, renk ayrım, film-kalıp-klişe birimi, ofset baskı ve flexo baskı üniteleriyle tasarım ve baskı sürecinde entegre bir tesis olan, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemiyle yönetilen firmamız için çalışma arkadaşları aramaktayız.

GRAFİKER, SANAT YÖNETMENİ,
Konusunda üniversite eğitimi almış,
Alanında en az ( 3-5) yıl deneyime sahip,
Araştırma ve öğrenmeye istekli,
Tercihen İngilizce bilen,
İstendiğinde portföyünü sunabilecek

* Kayseri´de ikamet edebilmek ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.

İş Tanımı:
GRAFİKER, SANAT YÖNETMENİ
Süreçteki tüm projeleri konsept belirleme toplantısından itibaren, fotografta, grafikte ve hareketli görüntü aşamalarında takip etmek ve yönlendirmek
Kurumsal kimlik çalışmaları, afiş, katalog, broşür, fiyat listesi, dergi, kitap, insert, dış mekan ve flexible ambalaj tasarımları yapmak
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

naci38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naci38

Grafiker / Kayseri

Alt 27-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pm attım ilgilenirseniz sevinirim...

Tags
grafiker, görsel, san, stüdyom, tic, İletişim