Style sorunu lütfen yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Style sorunu lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar bakındım arattım ama sorunum ile ilgili bir konu bulamadım.. Şimdi benim sorunum herhangi bir yazı yazdıktan sonra style penceresinden yazı efekt vermek istediğim'de abuk sabuk bir şeyler oluyor ...

nasılyani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nasılyani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bakındım arattım ama sorunum ile ilgili bir konu bulamadım..
Şimdi benim sorunum herhangi bir yazı yazdıktan sonra style penceresinden yazı efekt vermek istediğim'de abuk sabuk bir şeyler oluyor vermesi gereken efekti vermiyor gölgeli falan bir şeyler çıkarıyor...
sorunu çözemem için ayarları ile oynamamı gerekiyor yada ayarlarını resetliyeiblirmiyim bu style bölümünün yada baştanmı yüklemem lazım...
şimdiden sağolun aşşağıda birde resim ekledim yardımcı olsun diye...

Style ise yine sitede olan altın efekti..

Style sorunu lütfen yardımuke:Style sorunu lütfen yardımuke:

Normalde style orjinal hali bu aşşağıdaki gibi olması lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Verdiğiniz efect sadece çok gelmiş. Blending optionstan ayarlarını düşürmeniz gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

nasılyani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2009 #3
şeyyy sanırım ben ayarların hepsini bozmuşum bir öncekinde şimdi düzeltemiyorum:angel: style hepsini baştan yükledim silip fayda etmedi tek çare photoshop'u baştanmı yüklemek:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2009 #4
Burdaki gibi tek tek bevel, plattern ve contur lerin ayarlarını düşürceksiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-05-2009 #5
şeyyy sanırım ben ayarların hepsini bozmuşum bir öncekinde şimdi düzeltemiyorum:angel: style hepsini baştan yükledim silip fayda etmedi tek çare photoshop'u baştanmı yüklemek:sadsmile:
Photoshop programı neden baştan ekliyorsunuz?

tek sorun yazı bu stil için çok küçük kalmış... yazı punto büyütmelisiniz.. ya da Fatoş Hanımın dediği gibi Blending Options ayarlarla oynamalısınız...

Yazi layer'e gelip (sağda üçgen olacak üzerine tıklayin) bir sürü efekt çıkar... o efekler teker teker gelip ayarları değiştirebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

nasılyani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2009 #6

Sanırım çok yaklaştık ama olmadı
Bu mesajdan alıntı yap

nasılyani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2009 #7
Photoshop programı neden baştan ekliyorsunuz?

tek sorun yazı bu stil için çok küçük kalmış... yazı punto büyütmelisiniz.. ya da Fatoş Hanımın dediği gibi Blending Options ayarlarla oynamalısınız...

Yazi layer'e gelip (sağda üçgen olacak üzerine tıklayin) bir sürü efekt çıkar... o efekler teker teker gelip ayarları değiştirebilirsiniz
şimdi onlarıda yaptım hem büyüttüm hem ayarladım...
Ayrıca gecenin 1'inde uğraştırıyorum kusura bakmayın :rofl:

Tamadır çoğunu halletim artık bir içteki parlaklığa kaldı kararmış gümüş gibi duruolar onuda hallederim sanırım bilmiyorum halledemezsem sorarım yine saolun teşekkürler Style sorunu lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap