Su arıtımı Çalışmam

Afiş Tasarımı - Su arıtımı Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Ben bir öğrenciyim ve Su arıtımı ile ilgili afiş hazırlama gerekiyordu ve bir afiş hazırladım ama acemi olduğum için pek güzel olmadı yine de yorumlarınızı bekliyorum yardım edebilecek ...

Su arıtımı Çalışmam
ysfcck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysfcck

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya19

Su arıtımı Çalışmam

Alt 25-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Su arıtımı ÇalışmamBen bir öğrenciyim ve Su arıtımı ile ilgili afiş hazırlama gerekiyordu ve bir afiş hazırladım ama acemi olduğum için pek güzel olmadı yine de yorumlarınızı bekliyorum yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkürler Su arıtımı Çalışmam :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ysfcck

Galiba resim olmamış

Alt 25-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://img713.imageshack.us/img713/5094/flornambg05.jpgSu arıtımı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-02-2012 #3
Ben bir öğrenciyim ve Su arıtımı ile ilgili afiş hazırlama gerekiyordu ve bir afiş hazırladım ama acemi olduğum için pek güzel olmadı yine de yorumlarınızı bekliyorum yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkürler Su arıtımı Çalışmam :rofl:
çok araştırma yapmalısınız, hemde çok,
Tasarıma Başlamışsın! Hadi Hayırlısı Olsun! -Bunu da Okumalısın!
Bu mesajdan alıntı yap

ysfcck

Dosya19
Alt 25-02-2012 #4
çok araştırma yapmalısınız, hemde çok,
Tasarıma Başlamışsın! Hadi Hayırlısı Olsun! -Bunu da Okumalısın!
bu aşamada bana yardımcı olursan sevinirim ilk olarak bana bi tasarım oluşturursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler derslerini bekliyorum Su arıtımı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-02-2012 #5
bu aşamada bana yardımcı olursan sevinirim ilk olarak bana bi tasarım oluşturursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler derslerini bekliyorum Su arıtımı Çalışmam
hazırcı olmamak gerek, verdiğim linkteki konuyu okudunuz mu?
Bu mesajdan alıntı yap

ysfcck

Alt 26-02-2012 #6
Okudum çok teşekkürler ama ben 8.sınıf öğrencisi olduğum için SBS'ye girmem gerekiyor bu yüzden bilgisayara çok fazla oturamıyorum o yüzden sizden yardım istedim bu arada benden büyük olmalısınız siz yerine sen demeniz daha uygun Su arıtımı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #7
Okudum çok teşekkürler ama ben 8.sınıf öğrencisi olduğum için SBS'ye girmem gerekiyor bu yüzden bilgisayara çok fazla oturamıyorum o yüzden sizden yardım istedim bu arada benden büyük olmalısınız siz yerine sen demeniz daha uygun Su arıtımı Çalışmam
Siz diye konuşmanın karşınızdakinin yaşıyla alakası olmaması lazım. Sizli konuşmak iyidir, ciddi olduğunuzu gösterir karşıdakine Su arıtımı Çalışmam

Tasarıma gelince o cırtlak yeşilden tamameen kurtulman lazım , öyle göz yoruyorki ekrana bakamadım Su arıtımı Çalışmam

Sadece damlayan su yerine , bahsettiğin arıtma teknikleri ile ilgili vektörler resimler bulki içeriği okuyucuya daha iyi aktar.

Ve font olarak içi boş fontlar yerine okunması kolay fontlar dene. Farklılık iyidir ama abartmamak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap

ysfcck

Dosya16
Alt 26-02-2012 #8
Siz diye konuşmanın karşınızdakinin yaşıyla alakası olmaması lazım. Sizli konuşmak iyidir, ciddi olduğunuzu gösterir karşıdakine Su arıtımı Çalışmam

Tasarıma gelince o cırtlak yeşilden tamameen kurtulman lazım , öyle göz yoruyorki ekrana bakamadım Su arıtımı Çalışmam

Sadece damlayan su yerine , bahsettiğin arıtma teknikleri ile ilgili vektörler resimler bulki içeriği okuyucuya daha iyi aktar.

Ve font olarak içi boş fontlar yerine okunması kolay fontlar dene. Farklılık iyidir ama abartmamak lazım.
Font olayını anladım ama vektörlerde yardımcı olursan çok mutlu olurum birde benim bilgisayarımda o yeşil değil mavi neden böyle göründü anlamadım Su arıtımı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #9
Sende mavi gözüküp burda yeşil gözükmesini becerebiliyosan senin çok çalışman lazım çoook Su arıtımı Çalışmam Ben sana akıl verdikçe sen sorarsın, bide bakmışız 40 soru olmuş Su arıtımı Çalışmam

Ders istiyosan anlatırız bütçeni sarsmadan Su arıtımı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

ysfcck

Dosya23
Alt 26-02-2012 #10
Yardım edebilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları