Su Baloncukları

Photoshop Dersleri - Su Baloncukları ...

Su Baloncukları
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Su Baloncukları

Alt 31-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Su Baloncukları

Anlatım pdf dosyası olarak hazırlanmıştır.

Geçersiz bağlantı adresi sebebi ile konu kapatılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erhan04 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan04

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 31-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence lınk vercegıne kendın resımlı olarak anatsaydın herkes ıcın daha kolay anlasılır olur du tabı bu sadece benım fıkrım
Bu mesajdan alıntı yap

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 31-07-2009 #3
bence lınk vercegıne kendın resımlı olarak anatsaydın herkes ıcın daha kolay anlasılır olur du tabı bu sadece benım fıkrım
Düşüncelerine saygı duyuyorum, fakat böylesi hem bu tutorialdan faydalananlar hem de benim için daha kolay ve anlaşılır oluyor.

Diğer taraftan, forumlarda genelde yaşanan en büyük problem sayfalarda oldukça fazla ve büyük resim kullanılmasından dolayı sayfaların açılmasında yavaşlama olmasıdır.

Tutorialdan faydalanmak isteyen veya merak eden bir arkadaş linki download listesine ekler, bu dosya da arka planda iner, sonra boş bir zamanında da tutorialı inceler. Bunun gibi daha bir çok neden var aslında.

Sence böylesi daha kolay ve anlaşılır olmuyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
erhan04 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan04

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 31-07-2009 #4
ben hala resımlı anlatımların daha faydalı olacagı taraftarıyım ama sen oyle paylasmak sıtıyorsanda saygı duymaktan baska bır sey yapamam

bu arada fazla ustelıyorum sıye kızmıyorsun degılmı calısma n gercekten guzel olmus o yuzden resımlı anlatım konusunda bu kadar ısrarcıyım :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 31-07-2009 #5
ben hala resımlı anlatımların daha faydalı olacagı taraftarıyım ama sen oyle paylasmak sıtıyorsanda saygı duymaktan baska bır sey yapamam

bu arada fazla ustelıyorum sıye kızmıyorsun degılmı calısma n gercekten guzel olmus o yuzden resımlı anlatım konusunda bu kadar ısrarcıyım :smile:
Teşekkür ederim. kızmıyorum da neden bu kadar takıldın onu anlamadım Su Baloncukları
Bu da zaten resimli bir anlatım, sadece tek farkı bunun pdf formatında hazırlanmış olması. Pdf dosyasında detaylı bir anlatım mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap
Levoero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Levoero

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-08-2009 #6
Bence herkes bu yol daha iyi tartışması yapacağına bi şu dersi indirip okusun. Gayet güzel bi ders olmuş. Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Levoero

Alt 05-08-2009 #7
Su Baloncukları

Ben de yaptım. Çok İyi anlatmışın ama şu brush'ın şeklini değiştirdiğin yerdeki menü bende yok. Acaba o CS3 de yok mu? Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 05-08-2009 #8
Brushes menüsü cs3 te de var. Cs3 de bu menüye tam olarak nasıl ulaşabilirsin bilmiyorum ama muhtemelen üst menüden Window>Brushes yolunu izlemen veya F5 tuşuna basman yeterli olacaktır diye düşünüyorum, bu yollarda olmazsa sağ üstte Brushes sekmesi mutlaka vardır. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Levoero

Alt 05-08-2009 #9
F5 ile olmuyo işte ama diğerini en kısa zamanda denicem. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?