şu dosyayı corelde açamıyorum.yardımcı olabilirmisiniz??

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - şu dosyayı corelde açamıyorum.yardımcı olabilirmisiniz?? ...

ebuson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aşağıdaki dosya corelde kısmen açılıyor.illusratörde bi ara böyle bi dosyayı bi şekildeeps olarak kaydetmiş ve tam olarak açabilmiştim zamanında.ama nasıl yaptığımı şuanda hatırlamıyorum.acilll yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 09-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dosyayı bi görebilseydik...
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2012 #3
evet dosyayı yükleyemedim şu dosyayı corelde açamıyorum.yardımcı olabilirmisiniz?? boyutu büyük olduğundan sanırım.pdf uzantılı bi dosya.dosya normal açılıyor.fakat corel in içine attığım zaman yarısı fln açılıyor.anlayamadım neden öyle olduğunu
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 09-05-2012 #4
Illustrator de açın ve farklı kaydetten 8 versiyonu olarak kaydedin. o şekilde corelde açılmasında sorun olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2012 #5
Illustrator de açın ve farklı kaydetten 8 versiyonu olarak kaydedin. o şekilde corelde açılmasında sorun olmaz.
o şekildede denedim sonuç yine hüsran malesef şu dosyayı corelde açamıyorum.yardımcı olabilirmisiniz??
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 09-05-2012 #6
pdf uzantılı demişsiniz corele attığınız pdf nin eyer birden fazla sayfası varsa ilk olarak sayfaları tek tek açın bir anda hepsini yükleyince olmuyordur belki...
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2012 #7
pdf uzantılı demişsiniz corele attığınız pdf nin eyer birden fazla sayfası varsa ilk olarak sayfaları tek tek açın bir anda hepsini yükleyince olmuyordur belki...
yok sadece 1 sayfa.280 e 440 ölçülerinde aceba ondan dolayı açılmıyor olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 09-05-2012 #8
yok sadece 1 sayfa.280 e 440 ölçülerinde aceba ondan dolayı açılmıyor olabilir mi?
yo bi sorun olmaz... dosyayı bi görseydik daha iyi olurdu bende pdf açıyorum corelde ama bir sorun olmuyor aradaki fark ne onu merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2012 #9
yo bi sorun olmaz... dosyayı bi görseydik daha iyi olurdu bende pdf açıyorum corelde ama bir sorun olmuyor aradaki fark ne onu merak ettim.
çok iyi olur ama nasıl gönderebileceğimi bilmiyorum.dosyayı burdan paylaşamıyorum.buraya mail adresinizi yamanızın bi sakıncası yoksa ben size mail atayım.
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 09-05-2012 #10
çok iyi olur ama nasıl gönderebileceğimi bilmiyorum.dosyayı burdan paylaşamıyorum.buraya mail adresinizi yamanızın bi sakıncası yoksa ben size mail atayım.
grafiker_emrah(et)hotmail.com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları