şu işlemi nasıl yapabilirim ?

Flash - şu işlemi nasıl yapabilirim ? ...

sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

flash'damı yoksa imageready'de mi yapabilirm tam bilmiyorum.
Örneğin; "ahmet" yazısı açılacak, yavşaça sönecek, sonra "mehmet" yazısı çıkacak sonra yavaşça sönecek. sonra veli yazısı çıkcak sonra söncek ...... bu şekilde giden bir animasyon hazırlamak isityorum nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı DÜZELT butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

eğer İmagReady da yapmak istiyorsunuz neden konu Flash topikte açtınız:/ İmagReady içersinde konular inceleyin
Bu mesajdan alıntı yap
alpha_319 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpha_319

Grafiker / İzmir

Alt 09-06-2009 #3
hala ihtiyacın varsa[ki olduğunu sanmıyorum] yapabilirimM..!
msn:[email protected]************
Bu mesajdan alıntı yap