Şuan Aktif olarak çalışıorum fakat boş vakitlerim için Homeofis işler arıorum İZMİR

İş Arayan İlanları - Şuan Aktif olarak çalışıorum fakat boş vakitlerim için Homeofis işler arıorum İZMİR ...

Şuan Aktif olarak çalışıorum fakat boş vakitlerim için Homeofis işler arıorum İZMİR
merverotec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merverotec(28)

Grafiker / İzmir

Dosya19

Alt 25-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dokuz Eylül Tsarım basım yayıncılık Mezunuyum.5 Yıl kadar ajans tecrübem var suanda bi tekstil firmasında desinatör olarak görev alıorum. Corel ve Photoshop Kullanıorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Şuan Aktif olarak çalışıorum fakat boş vakitlerim için Homeofis işler arıorum İZMİR veya Şuan Aktif olarak çalışıorum fakat boş vakitlerim için Homeofis işler arıorum İZMİRsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
essajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

essajans

Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2010 #3
cv ve portfolyonuzu yollayınız.
Bu mesajdan alıntı yap
pegolodi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pegolodi

Webmaster / Konya

Alt 15-12-2010 #4
cv'nizi 'a yollarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihmustu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihmustu

Matbaacı / İzmir

Alt 16-11-2013 #5
home ofis çalışmak üzeere görüşelim fatih 05064496548 AYFA MEDYA
Bu mesajdan alıntı yap
seyfullahkarako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyfullahkarako

Grafiker / İzmir

İş arayan ilanı hakkında

Alt 19-11-2013 #6
Merve,

20 yıldır reklamcılık sektöründeyiz.
Önce tasarım grafik atölyesini kurduk, sonra fotoğraf stüdyomuzu, medya satınalma firmamızı...

Kayseri'de başlayan macera, Ankara'ya, sonra İstanbul'a kadar uzandı...

Şimdi de İzmir'de ajansımızın yeni bürosunu kuruyoruz.

Grafik Tasarım için yeni ofisimiz Güzel Yalı'da.

Sıra geldi ekip oluşturmaya. Birlikte çalışabiliriz.

Ayrıca, fotoğraflarını stüdyomuzda çektiğimiz müşterilerimizin basılı işlerinde de freelance çalışabiliriz.

Konu ile ilgili görüşünü 'a gönderirsen detaylı bilgiyi sana ulaştırabilirim.

Selamlar...
Bu mesajdan alıntı yap
mario35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mario35

Grafiker / İzmir

Alt 20-11-2013 #7
Merhaba grafiker ihtiyacımız var.
Arge Reklam 4596363 Dilek Hn Görüşebilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap