sublimasyon baskı

Baskı - sublimasyon baskı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sublimasyon baskı için yazıcı almak istiyorum. Hangi yazıcı daha kulanışlı bilmiyorum. İnterdette yazıcıları biraz araştırdım. Epson RX585 marka bir yazıcı buldum nasıl bir yazıcı olduğunu bilmiyorum. Bu ...

sublimasyon baskı
krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

sublimasyon baskı

Alt 22-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sublimasyon baskı için yazıcı almak istiyorum. Hangi yazıcı daha kulanışlı bilmiyorum. İnterdette yazıcıları biraz araştırdım. Epson RX585 marka bir yazıcı buldum nasıl bir yazıcı olduğunu bilmiyorum. Bu işe sıfırdan başlayan birisiyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbaaloji Reklamları

corneas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corneas

Karikatürist / Kahramanmaraş

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet Bende AraŞtiriyordum Bu Konuyu. Bİlgİsİ Olan ArkadaŞlar PaylaŞirmi LÜtfen
Bu mesajdan alıntı yap
maliarkun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maliarkun

Webmaster / İstanbul

Alt 02-06-2008 #3
Arkadaşlar sublimasyon baskı için yazıcı almak istiyorum. Hangi yazıcı daha kulanışlı bilmiyorum. İnterdette yazıcıları biraz araştırdım. Epson RX585 marka bir yazıcı buldum nasıl bir yazıcı olduğunu bilmiyorum. Bu işe sıfırdan başlayan birisiyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekürler.
Şuan süblimasyon baskı için piyasada en çok kullanılan yazıcı modeli Epson DX4450. Sadece dikkat etmeniz gereken süblimasyon mürekkeplerin kalitesi. En çok şikayet edilen konu ise lacivert rengin alınamaması ve siyah rengin kahverengi tonunda çıkması. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz msnden görüşebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
eceplaket isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eceplaket

Hiç Biri / Van

Alt 24-06-2008 #4
abi epson D88 den başkasını tanımam bu işte harika baskı alıyor ve kafalarına temizleme sıvısı ile bir sefer sildin mi o makina seni 5 yıl götürür
ben 5 yıldır d88 kullanıyom ve kafa tıkanma olayı hiç yok
Bu mesajdan alıntı yap
narsist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist(46)

Grafiker / Hatay

Alt 29-06-2008 #5
ben ce R1400 baya ii
sublimasyon mürekkebi olarakta O T S ninkileri kullanıcan biraz pahalıdır ama sonuç iidir...
Bu mesajdan alıntı yap
Dosya15

ots istanbul temsilciliği

Alt 24-07-2008 #6
Bence de ots ninkilerden baya farklı iş çıkıyor,istanbuldaysanız istanbula da temsilciliği açıldı drn diye,ben artık ordan istiyorum.aynı gün getiriyorlar.bana çok yakın inönü caddesinde,telefonu aklımda değil ama *********
Bu mesajdan alıntı yap
Gun1975 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gun1975

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2008 #7
Tek söyleyeceğim sakın Çin mürekkebi kullanmayın. Hem kafaları tıkıyor hem de baskı iyi çıkmıyor. Avrupa veya Amerikan malı satanlara bakacaksın. Biz de OTS nin sistemini kullnıyoruz. Memnunum. Gelip kurdular bugüne kadar problem de çıkartmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
altınki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altınki

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-09-2008 #8
hepiniz bu sistemi yalnış biliyosunuz ve önerdiğiniz yazıcılar bazıları için dünya para avrupa amerikan çin mürekkpleri hep aynı mürekkeplerdir

ve sizin kullanmanız gereken cep yakmayan sistemleri kendiniz kurun ne gidiyosunuz yok şu firmadan yok bu firmadan alalım yok onlar ayağımıza getiriyor falan bakın size formül vereyim hem ucuz hem mantıklı

bir de bilip bilmeden renkler gri mavi çıkıyor diyosunuz anlatayım öğrenin bilmeyenlerde öğrensinler

epson yazıcıyı diz üstü bilgisayarda kullanmayınız siyahta renk problemi çıkar.
epson yazıcının renk ayarları var bakın bu siteden bakabilirsiniz

kendinbas.tr.gg/YAZICI-RENK-AYARLARI-DERS.htm?PHPSESSID=9365819ebcf5d8103d5de5a5868a149 e

buraya adamlar koymuşlar renk ayarı yapın burdan artı renkler süblimasyonda soluk çıkar transfer ettiğiniz zaman gerçek renkler meydana çıkarlar

ve çin mürekkebi amerikan avrupa tıkanma yapmaz tıkanma nasıl olur hortumlu besleme sisteminden olur hava alırsa tıkanır

epson d78 yazıcı alın 5720 dpi çözünürlüktedir çok uygun fiyata satan yerler var epson yazıcı 79+besleme kartuşu 50 ytl mürekkebi 400 cc 120 ytl hemde kargoda dahil bakın onuda burdan bulabilirsiniz

gidipte bu sisteme 1000 dolar vermek istiyosanız tabiki o sizin fikriniz iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #9
Şuan süblimasyon baskı için piyasada en çok kullanılan yazıcı modeli Epson DX4450. Sadece dikkat etmeniz gereken süblimasyon mürekkeplerin kalitesi. En çok şikayet edilen konu ise lacivert rengin alınamaması ve siyah rengin kahverengi tonunda çıkması. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz msnden görüşebiliriz.
sonunda yakaladık kardeşimizi forumda devamını dileriz kardeşim :angel: evet katılıyorum süblimasyon larda renk problemi oldugunu duymustum sublimasyon baskı konuyu ac artıkda soru işaretleri kalksın sublimasyon baskı
Bu mesajdan alıntı yap
napolyoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

napolyoon

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-09-2008 #10
Slm. Ben kocaelinde sublimasyon baskı yapıyorum.. yaklaşık bir yıldır kullandığım yazıcı EPSON STYLUS PHOTO R 360 ve sorunsuz tavsiye ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baski, baskı, sublimasyon