Süblimasyon Baskılar - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Süblimasyon Baskılar - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Süblimasyon Baskılar Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: İzmir Maliyet: Ajans fiyatı almak istiyorum Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: xxx İşle ilgili açıklama: - Kupa - ...

Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Süblimasyon Baskılar

İşin teslim alınacağı şehir: İzmir

Maliyet: Ajans fiyatı almak istiyorum

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: xxx

İşle ilgili açıklama: - Kupa
- Tekstil ürünleri baskıları
- Bardak Altı
- Sihirli Kupa
- Tabak Baskı
- Yastık baskı
vb. ürünlerlerde kişiye özel ya da düşük adetlerde baskı yaptırabileceğim bir yer arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Süblimasyon Baskılar - Türkiye GeneliSüblimasyon Baskılar - Türkiye GeneliSüblimasyon Baskılar - Türkiye GeneliSüblimasyon Baskılar - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ALNSLHN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALNSLHN

Baskıcı / İzmir

Sublimasyon işlerinizde düşük adetli işlerde en hesaplı çözüm

Alt 11-02-2014 #3
Iyi günler izmirde sadece süblimasyon işleri yapıyoruz sublimasyona uygun her işe çözüm üretebiliriz..malzeme hariç ürün başı 3568 tl alıyoruz..telefon kapağı ve 3d baskı işleri de yapabiliriz..iyi çalışmalar
Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Alt 04-04-2014 #4
İlanım geçerlidir.
akın5454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akın5454

Fotoğrafçı / Sakarya

Süblimasyon

Alt 11-04-2015 #6
KARDEŞİM HALA ARIYORSAN VE UYARSA BEN SAKARYADAYIM ADETLI VE TEK BASKI YAPABILIRIM ********* *********