Süblimasyon Boya Kullanımı (Acil Yardım LÜtfen )

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Süblimasyon Boya Kullanımı (Acil Yardım LÜtfen ) ...

TurkishCastle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TurkishCastle

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum. neyi nereye yazacağımı çok iyi bilemiyorum. sorum şu elimde epson L 300 marka yazıcı var. bununla kupaya baskı yapıyorum ancak arıza verdi ve benim tamiriyle uğraşacak çok vaktim yok. yenisini almak istiyorum ancak . bütün epson marka yazıcılarda sublimasyon boya kullanmam mümkün mü bilmiyorum. Almayı düşündüğüm model WF -3520DWDF bununla transfer kağıdına çıktı alıp kupaya baskı yapmam mümkün mü. bu akşam satın alma durumum var bu yüzden acil yardımlarınızı bekliyorum. tşkr ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

transfermatik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transfermatik

Webmaster / İstanbul

Alt 31-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genelde epson L SERİLERİ nin tümünde süblimasyon mürekkebi kullanılır çin mürekkeplerinden uzak dur avrupa mürekkebi al derim.
Bu mesajdan alıntı yap
teknofinaal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknofinaal

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-11-2015 #3
Merhaba

Bu konuda inktec mürekkepleri tercih edebilirsiniz. Dünyada en çok kullanılan sublimasyon inctec mürekkeplerin distribütörü olarak bu mürekkepleri güvenle kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
uzman sublime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzman sublime

Baskıcı / Çanakkale

Alt 09-01-2016 #4
sublimasyon konusunda her türlü eğitim ve destek veririm hoşçakalın info @biga3ddekor com 551 108 73 77
Bu mesajdan alıntı yap