Sude güzellik salonu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sude güzellik salonu Sponsorlu Bağlantılar Güzellik salonu için yapmış olduğum el ilanı çalışma tamamen freehande yapıldı bir ajans veya matbaa sektöründe çalışmıyorum freelens olarak yaptım Ofisboy olarak çalışıtıgım ajansta kendimi geliştirerek bu seviyeye ...

Sude güzellik salonu
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Sude güzellik salonu

Alt 20-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güzellik salonu için yapmış olduğum el ilanı çalışma tamamen freehande yapıldı bir ajans veya matbaa sektöründe çalışmıyorum freelens olarak yaptım Ofisboy olarak çalışıtıgım ajansta kendimi geliştirerek bu seviyeye geldim tamamen kendi çabamla benim için önemli olan eeleştirlerinizi bekliyorum ustadların Not: iş okeylendi ama sadece renginde değişiklik yapıcam çingene pembesi istiyorlar renk değerlerini bilmediğim için yapamadım bu konudada yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Sude güzellik salonu
Sude güzellik salonu

Sude güzellik salonu
Sude güzellik salonu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

theseyit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theseyit(49)

Grafiker / Mardin

Alt 20-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kapaktaki bayanın kesimlerini biraz daha yumaşak olsa iyi olur bence çok sert
Bir de freehand'da pantone renklerinden bakabilirsin.
Ellerine sağlık çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap
gezergrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gezergrafik

Grafiker / Ankara

Alt 20-10-2008 #3
Tırnak süslemedeki resim mavili olan resmi değiştir hiç güzel ve estetik
durmuyor bence
theseyit arkadaşımızada katılıyorum kapaktaki resimde sorunlu
teşekkürler iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #4
müşteri bu resmi kullanmamı istedi aslında photshopta çalışsaydım arka fonu flu yapardım böylece okeylendi ve resmi nasıl yumuşatabilirmki tek resim bu var yorumlarınız için teşekkürler ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 20-10-2008 #5
Temiz bir iş çıkarmışsın.
Fakat çizgiler çok yoğun olmuş, kısa başlıkların altına attığın çizgilere gerek yokmuş, zaten resimlere attığın çizgiler yeterince göz dolduruyor.
Sırt kısımın altına da kullandığın desenden atabilirsin belki ve oradaki resimler biraz fazla.
Pembeyi c.0 m.100 y.0 k.0 dan kullanabilirsin.
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 20-10-2008 #6
renkler bakımından uyumlu ama sanki biraz resimler çokmu olmuş azaltsan sanki ferahlayıp daha şık olucak tabi benim fikrim bu eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #7
tasarım hakkında birşey söylemeyeceğim açıkçası fazla incelemedim.. sadece gözüme bakar bakmaz çarpan ve kendimce yanlış olarak algıladığım bir durum var...
adres kısmını soldaki kanata ayırmışsın fakat bu normalde ortadaki sayfada olur yani orta sayfa arka kapak olarak kullanılır.. malum katlandığında sol kanat iç kısımda kalacak ve arkalı önlü bakıldığında adres görünmeyecektir...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #8
evet ahmete katılıyorum katlanınca adres iç kısmında kalıcak bu gibi durumlarda işin maketini yapmak en doğrusu kapaktaki bayanın etrafında gözü tırmalayan beyaz hareler var onunlada ilgilenmelisin tasarım renkler hoşuma gitti emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #9
müşteri öyle istedi güzel yorumlarınız için çok sağolun herkese çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2008 #10
Arkadaşların Güzel tavsiyelerde bulunmuş benimde ufak bir detay ama gözüme battığı için söylüyorum materyal olarak kullandıgın resimler coğunlukla göz hizasında ve gözler.. Bunun dudak ve ellerle eşit dağıtsaydın sanırım geniş açılı bakışda bütünlük yaratabilirdin arkadaşım..Eline sağlık görsellerin içeriğine bakmaksızın dizilişleri güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
güzellik, salonu, sude