suitcase mi fontexplorer mı

Yazılım Rehberi - suitcase mi fontexplorer mı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu iki programdan birinin lisansını satın alacağım. Normalde ben suitcase kullanıyorum. Ama fontexplorer daha ucuz. suitcase: 131 usd fontexplorer: 79 euro sizce hangisini tercih etmeliyim. Mac kullandığım ...

pathfinders isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pathfinders(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu iki programdan birinin lisansını satın alacağım. Normalde ben suitcase kullanıyorum. Ama fontexplorer daha ucuz.
suitcase: 131 usd
fontexplorer: 79 euro

sizce hangisini tercih etmeliyim. Mac kullandığım için font programı olmazsa olmaz benim için...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pathfinders(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
FontExplorer a karar verdim. Hem fiyatı uygun hemde daha kullanışlı. Gerçi bu sitede font yönetim programı kullanan pek bi arkadaş yok galiba bir kişiden bile cevap gelmemiş
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 29-08-2012 #3
MacOsX snow Leopard'da çok kullanışlı ve ücretsiz Font Book adlı bir eser var... Bi deneyin. Belki masraf etmeye gerek görmezsiniz...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

pathfinders(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2012 #4
lion kullanıyorum font book u denedim ama nedense bazı fontlarımı görmedi. Font arşivimdem otf, ttf karışık acaba ondan mıdır?
Bu mesajdan alıntı yap