Sultan Ahmet Köftecisi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sultan Ahmet Köftecisi ...

Sultan Ahmet Köftecisi
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Sultan Ahmet Köftecisi

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tamamlanmış bir menü çalışması...

Sultan Ahmet Köftecisi
Sultan Ahmet Köftecisi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok şık olmuş arkadaşım eline sağlık...
Bir tek arka kapaktaki visa sodexho vs.. leri farklı şekilde kullanabilirdin. Bence çalışmanın konseptine aykırı olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #3
Biraz göz yorucu olmuş, biraz karışık yani, sadeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, özellikle arka fonda kullandığın görseller ve desenler, yarı yarıya opacity değeri düşürülürse ön planda kullanhdığın objeler ortaya çıkacaktır.

Bir de bu menü Pepsi'nin mi Sultanahmet Köftecisi'nin mi? Kocaman olmuş Pepsi logosu, bakıldığında ilk o gözüküyor...
Bu mesajdan alıntı yap
selimen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimen

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2008 #4
Biraz göz yorucu olmuş, biraz karışık yani, sadeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, özellikle arka fonda kullandığın görseller ve desenler, yarı yarıya opacity değeri düşürülürse ön planda kullanhdığın objeler ortaya çıkacaktır.

Bir de bu menü Pepsi'nin mi Sultanahmet Köftecisi'nin mi? Kocaman olmuş Pepsi logosu, bakıldığında ilk o gözüküyor...
Katılıyorum' sadeleştirme ve pepsi logosunun ufaltılması gerekli, birde pepsi logosunun yeni formatı geçenlerde logolar ile ilgili bir konuda verilmişti, yürürlüğe girip girmediği konusunda bilgim yok ama belki değerlendirmeye alabilirsiniz diye düşündüğüm için hatırlatmak istedim.
Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #5
eline sağlık güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #6
güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2008 #7
Çok güzel olmuş arkadaşım ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2008 #8
Bir tek arka kapaktaki visa sodexho vs.. leri farklı şekilde kullanabilirdin.
Kardeşim country..çok hoş ama Tek değişim istenilecek unsur buydu ama sanırım basılmış..Eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2008 #9
Bir tek arka kapaktaki visa sodexho vs.. leri farklı şekilde kullanabilirdin. Bence çalışmanın konseptine aykırı olmuş.
Sana kesinlikle katılıyorum, o anda gözümden kaçmış.Ki yani sırf bu hata yüzünden içim baya bi kötü oldu. Teşekkürler eleştirin için...

Aslına bakarsan her çalışmamda sadeleşmesi gerekir eleştirisini alıyorum ve halada sadelikten uzak çalışıyorum Sultan Ahmet Köftecisi yok ya,kararımı verdim ben sade bir insan değilim.Ama dediğinde haksız değilsin tabi Sultan Ahmet Köftecisi
Ve menüyü sultan ahmete pepsi yapıyor.Yani pepside verdiği para karşılığı komacan reklamınıda yapmak istiyor tabe.

Katılıyorum' sadeleştirme ve pepsi logosunun ufaltılması gerekli, birde pepsi logosunun yeni formatı geçenlerde logolar ile ilgili bir konuda verilmişti, yürürlüğe girip girmediği konusunda bilgim yok ama belki değerlendirmeye alabilirsiniz diye düşündüğüm için hatırlatmak istedim.
Elinize sağlık.
Evet pepsi logosu değişmiş,ama bu değişiklik daha Türkiyede uygulanamaya başlamış değil.Ki uygulanmıyadabilir. Pepsi nin tüm kurumsal çalışmalrı aynen olduğu gibi tüm dünyada kullanılmıyor.Japonya pepsi,ortadoğu pepsi,avrupa pepsi görselleri bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2008 #10
Genel olarak beğendiğinize sevindim arkadaşlar,yorumlar için topluca teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ahmet, koftecisi, köftecisi, sultan