Sultangazi belediyesi için yaptığım logolar

Logo Tasarımları - Sultangazi belediyesi için yaptığım logolar Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar 25 Haziranda sonuçlar açıklanıyor yaklaşık 100 kişi 5'er logo ile katıldı inşallah şansım vardır arty: Sultangazi yeni kuruldu ve henüz tam olarak yapılaşmamış bir bölge meşhur barajı ...

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 25 Haziranda sonuçlar açıklanıyor yaklaşık 100 kişi 5'er logo ile katıldı inşallah şansım vardırSultangazi belediyesi için yaptığım logolararty:

Sultangazi yeni kuruldu ve henüz tam olarak yapılaşmamış bir bölge meşhur barajı ve yeşil alanları var, logolarda bunlara dikkat ettim sarı ve morlu olanlarda da sultangazi spor'un renkleri.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo çalışmaların oldukça başarılı ama ben birini seçemedim :S
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #3
yapma ya neyse başarılı olması da bana yeter Sultangazi belediyesi için yaptığım logolar teşekkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
DarkStyLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DarkStyLe

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 24-06-2009 #4
Logolar oldukça başarılı umarım seçilirsin Sultangazi belediyesi için yaptığım logolar
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #5
Logoların özetlikle pencere gibi olan küçük detayları çok fazla olmuş. Onun dışında fena değil gibiler emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #6
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için bu akşam saat 19:00Da belli olacakSultangazi belediyesi için yaptığım logolar Hadi hayırlısı
Bu mesajdan alıntı yap
hhtekin81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhtekin81(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #7
üstten 3. ve 4. logolar çok güzel olmuş bence.
logoda kemer figürü var sanırım. Sultangazi'yi mi simgeliyo bu bilemeyeciğim ama
grafik anlamında bence gayet güzel bi çalışma. tebrik ederim.
başarılarının devamını dilerim arkadaşımSultangazi belediyesi için yaptığım logolar)
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 25-06-2009 #8
bence hepsi çok güsel Sultangazi belediyesi için yaptığım logolar seçemdim
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #9
üstten 3. ve 4. logolar çok güzel olmuş bence.
logoda kemer figürü var sanırım. Sultangazi'yi mi simgeliyo bu bilemeyeciğim ama
grafik anlamında bence gayet güzel bi çalışma. tebrik ederim.
başarılarının devamını dilerim arkadaşımSultangazi belediyesi için yaptığım logolar)
yukarıdaki konumdaki yazıyı okusaydın kemerin sultangazinin simgesi olabileceğini anlardın:rofl::rofl::rofl:

teşekkürler arkadaşım yine de beni işe alacak mısın ?
Bu mesajdan alıntı yap
hhtekin81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhtekin81(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #10
Sultangazi yeni kuruldu ve henüz tam olarak yapılaşmamış bir bölge meşhur barajı ve yeşil alanları var, logolarda bunlara dikkat ettim sarı ve morlu olanlarda da sultangazi spor'un renkleri.

yukarıdaki konumdaki yazıyı okusaydın kemerin sultangazinin simgesi olabileceğini anlardın:rofl::rofl::rofl:

teşekkürler arkadaşım yine de beni işe alacak mısın ?

yukardaki yazında kemer oldugu yazmıyo ama baraj ve yeşil alanlar var diye yazıyo. her baraj olan yerde kemer olma gibi bi zorunluluk mu var acabaSultangazi belediyesi için yaptığım logolar
fatih'te de bozdoğan kemeri var ama yakınlarında baraj falan yokSultangazi belediyesi için yaptığım logolar

işe almak mı? istediğin zaman gelebilirsin benim yerim senin yerinSultangazi belediyesi için yaptığım logolar)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
belediye, logo, sultangazi, yarışma