Summa D60 Kesim Hakkında..! Yardım..

Folyo kesim - Summa D60 Kesim Hakkında..! Yardım.. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Elimde Summa D60 Beyaz Kesici Bulunmaktadır. Kesim Yaparken bir Türlü Basınç ve Hız oranını ayarlıyamıyorum. Fazla verirsem yırtıyor.. Az verirsem kesmiyor. Bıçağımız Yeni Aldık.. Makinemizin Halısını değiştirdik. ...

Rmycne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rmycne

Grafiker / Aksaray

ünlem

Alt 12-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Elimde Summa D60 Beyaz Kesici Bulunmaktadır. Kesim Yaparken bir Türlü Basınç ve Hız oranını ayarlıyamıyorum. Fazla verirsem yırtıyor.. Az verirsem kesmiyor. Bıçağımız Yeni Aldık.. Makinemizin Halısını değiştirdik. halen aynı sorunla karşı karşıyayız. En Son Oracal Turuncu Etiketi keserken Herşey normaldi. bi anda etiketi yırttı ve ondan sonra düzeni bozuldu. bazı firmaları aradık. Kafa Kalibrasyonu yapılması lazım dediler. cihazı gönderin dediler. bizde pek güvenemedik. Cihazı göndermeden Bu İşi nasıl halledebiliriz YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 12-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aksarayda Cüneyt Altınok'u bulursan sorununa yardımcı olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Rmycne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rmycne

Grafiker / Aksaray

Alt 18-04-2012 #3
Tamam nasıl bulabilirim o şahısı
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-04-2012 #4
İstanbul Reklam , Summa istanbul bu firmalar sana yardım edebilir...
Bu mesajdan alıntı yap