Summa Plotter Almayı Düşünüyoruz.. Sizce Nasıl Bir Makine?

Sonuçlanan İlanlar - Summa Plotter Almayı Düşünüyoruz.. Sizce Nasıl Bir Makine? ...

AbduRRahmaN_60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AbduRRahmaN_60(26)

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 18-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar...

Summa 120 cm'lik plotter almayı düşünüyoruz....

Sizce S-CLASS mı daha iyi yoksa PHAROS mu....

Yorumlarınız?????
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SUSKUN1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SUSKUN1(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
summa yı kullanmadım ama mutoh kullandım şu anda graphtec ce 5000 kullanıyorum makına dan çok memnunun tavsıye ederim çok hassas kesim yapıyor casmate ve corel den kesim yapabılırsin kaydırma problemi yok 1mm ara ile kesim yapabilirsin summa yı dışardan inceledim güzel bir makınaya benziyor makınanın folyo tutucuları çok önemli lastık tekerleklerin bastığı mildeki eğe gibi olan frezeler elini sürdüğün zaman kaymaması lazım çin malı makınalarda örneğin copam da elin rahatlıkla kayıyor ve kesim yaparken folyoda benim bildiklerim bu kadar inşallah sana biraz olsun yardımcı olmuşumdur graptec güzel makına değerlendirmeni ve araştırmanı tavsiye ederim
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-11-2008 #3
Merhaba arkadaşlar...

Summa 120 cm'lik plotter almayı düşünüyoruz....

Sizce S-CLASS mı daha iyi yoksa PHAROS mu....

Yorumlarınız?????
İstanbul reklam firması ile görüş ...

Summanın web sitesine bi bak ayriyetten PHAROS diye bir model artık yok..

Summa R serisi oldu o makine..

S-CLASS modelinin adı üstünde zaten ..
limareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

limareklam

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #4
merhaba bende 120 lik summa cut makine var iş yerimi kapattığım için elimden çıkartmak istiyorum makine 2007 model çok temiz hiçbir şekilde tamirat görmedi en ufak bir vidasına bile tornavida değmedi sorunsuz mükemmel bir makine eğer summa yı biliyorsanız söyleyecek hiçbir söz yok zaten piyasadaki en kaliteli ve en iyi makine eğer gerçekten alıcıysanız msn adresim ****@************ telefon numaram ********* makinenin yanında 1 adet yedek bıçak çizim kalemi orjinal cdleri eğer istenirse 100 - 120 metrekare değişik renklerde folyolarıda yollıycam. Eğer düşünürseniz fiyatı telefonla yada msnden konuşabiliriz. Eğer isterseniz makinenin fotoğraflarınıda yollarım size.
doganza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doganza

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 17-02-2009 #5
Summa Avrupa´da da cok tutulan, kalitesini ispatlamis bir firma. Ben de cok arastirmistim, en son Summa ve Roland arasinda kaldim ve neden bilmiyorum ama Roland´a karar verdim. Ama bu demek degil ki biri digerinden kalitesiz. Ikisini de gönül rahatligi ile tercih edebilirsin. Biri Mercedes digeri Audi diyelim...
ADK3434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADK3434

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / İstanbul

Alt 23-02-2009 #6
bende summa pharos var süper cıhaz ama s class dahada süper ataline firması ile goruş bu firma satıyor distrübütor firma galiba ist reklam bunlardan alıyor sanırım en ucuz nerdeyse bızım ıçın kar kardır
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 01-03-2009 #7
bende summa pharos var süper cıhaz ama s class dahada süper ataline firması ile goruş bu firma satıyor distrübütor firma galiba ist reklam bunlardan alıyor sanırım en ucuz nerdeyse bızım ıçın kar kardır
İstanbul Reklam Ataline firmasından almıyor...

Türkiye' de 2 Adet ithalatçı mevcut summa için...
auctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-03-2009 #8
eğer paranız varsa ve evladiyelik bir makina istiyorsanız mutoh almanızı öneririm
TuGo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuGo

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-03-2009 #9
bende graphtec al derim başın ağrımaz fazla...
dizayner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizayner(44)

Matbaacı / Aydın

Alt 18-03-2009 #10
kardeş summa tavsiye ederim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
almayi, bir, dusunuyoruz, makine, nasil, plotter, sizce, summa