SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar SUMMA plotter arıyoruz Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: Ürün ile ilgili açıklama: Konuya hakim değiliz. Satın alacağız fakat kurulum ve eğitimini de almak istiyoruz. 60 lık summa ...

idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SUMMA plotter arıyoruz

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: Konuya hakim değiliz. Satın alacağız fakat kurulum ve eğitimini de almak istiyoruz. 60 lık summa plotter macintosh ta kullanılacaktır

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli - SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli ya da SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli | SUMMA plotter arıyoruz - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

medyaajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyaajans(32)

Grafiker / Samsun

Alt 18-04-2011 #3
arkadaşım elimde çok temiz 3 aylık garantisi devam etmekte olan cutting marka plotter var net kesim 60cm 5 adet kesim bıçağı var programı mevcut orjinal bana nasıl geldiyse öyle göndericem makinayı alalı 4 ay oldu iş değişikliği ile satıyorum çok çok uygun bir fiyata 1,200 tl ilgilenirsen 0544 973 0036 numaram.
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 18-04-2011 #4
Summa D60/R clas serisi poza okumalı plotter var.sıfırdan farksız garantisi devam ediyor.Ayrıca summa D60 usb girişli Plotterlerimiz mevcut.Her ikiside 60 lıkTemiz kullanılmış.İzmir- Bursa-Kocaelinde elden teslim.Bilgisayar kullanmasını bildiğinizi varsayarak eğitiminide verebiliriz.(Başka marka ve modellerimizde mevcuttur.)
Summa D60/R:3700 tl.
Summa D60 usb:2500 tl.
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 23-04-2011 #5
Arkadaşlar plotterler satıdı