"Sundurmacı Ürün Tanıtım Broşürü"

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - "Sundurmacı Ürün Tanıtım Broşürü" ...

serdair isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdair

Grafiker / İzmir

Dosya22

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar, yaptığım broşür çalışmasını sizlerle paylaşıyorum. yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim görunmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 13-07-2010 #3
Çalışma görünüyor.Sorun yok.
Bu mesajdan alıntı yap
serdair isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdair

Grafiker / İzmir

Alt 20-07-2010 #4
arkadaşlar, hiç yorum yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-07-2010 #5
Aluminyum ve pen sektör.... o ve altındaki satır font,renk veya glow'dan ötürü okunmuyor.
Genel itibariyle güzel.Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 22-07-2010 #6
Olmamış göz yoruyor. Çok karışık olmuş. Renkler uyumlu değil. Düşünce güzel ama birbirine girmiş sanki. Resimlerin kenarlarını biraz flulaştırsan daha güzel sanuç elde edebilirsin belki "Sundurmacı Ürün Tanıtım Broşürü"
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 22-07-2010 #7
Gölgelerin hepsini kaldır, fotoğrafların tamamında kullandığın esintiyi her fotoğrafta tek tek kullan ve foto boyutları aynı olsun. Logoyu sayfadan ayıran bi bölüm yap. Örn. fotolarda kullandığın esintiyle yine logonun alt kısmını 1/4 şeklinde bölebilirsin. Böldüğün kısmı turuncu kalan 3/4 kısmı farklı bi renk kullan arkaplana. Siyah olabilir. Yazılarda beyaz ve turuncu ya da turuncunun tonlarını kullanabilirsin. Bayii ve... olan kısmı daha şık birşeyler düşün. Köşeleri oval bir dikdörtgen daha iyi duracaktır. Son olarak alttaki logoları da sayfanın köşesini kıvırarak arkaplanı beyaz bir alana yerleştirebilirsin. Emeğine sağlık. İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
MoonDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoonDance

Grafiker / Adana

Alt 04-08-2010 #8
türkiye de ilk kez ibaresi dagilmis sanki . baskıda kötü cikar diye düşündüm
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #9
Dizayn olarak kötü. Görseller düzensiz ve göz yorucu. Kompozisyon yok.. Bu yüzden anlatılmak istenen tema işlenememiş. Görsellerin aralarındaki yeşil tonlu çizgiler renk ve şekil itibariyle hoş durmuyorlar. Beyaz arkaplan yerine koyu veya degrede edilmiş iki geçişli renk ile çalışılsa belki daha iyi görünürdü.

iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
pratik sundurma