Sünnet vektörü arıyorum

Vektörel - Sünnet vektörü arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar; Sünnet temalı bir baskı yapmam gerekiyor fakat temaya uygun olabilecek bir sünnet çoçuğu, maşallah yazısı, güzel bir nazar boncuğu, asa yada bir sünnet şapkası bulamıyorum. Google ...

Sünnet vektörü arıyorum
burakozgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakozgen

Webmaster / Bursa

Sünnet vektörü arıyorum

Alt 14-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;

Sünnet temalı bir baskı yapmam gerekiyor fakat temaya uygun olabilecek bir sünnet çoçuğu, maşallah yazısı, güzel bir nazar boncuğu, asa yada bir sünnet şapkası bulamıyorum. Google da denemediğim hiç bir şey kalmadı elinde bulunan yada yol gösterecek biri olursa çok sevinirim.

iyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar;

Sünnet temalı bir baskı yapmam gerekiyor fakat temaya uygun olabilecek bir sünnet çoçuğu, maşallah yazısı, güzel bir nazar boncuğu, asa yada bir sünnet şapkası bulamıyorum. Google da denemediğim hiç bir şey kalmadı elinde bulunan yada yol gösterecek biri olursa çok sevinirim.

iyi Çalışmalar.
Genelde sünnet olacak cocukların kendi fotoğrafları konularak bu tarz çalışmalar çıkar ama Sünnet vektörü arıyorum bu konsepte uygun bir çocuk bulmak çokta zor olmasa gerek.

Sünnet davetiyeleri eskiden grafik tasarımın elle yapıldığı zamanlarda çizilen illustrasyonlar sonrasında şimdi flu gözler, çocuğun palmiyeler yada arabalar arasında fotoğraf düzenlemeleri ile yapılıyor.

Aradıklarınızın tamamı internette mevcut. ''Basitçe sünnet davetiyesi örnekleri yazmanız yeterli.''

Vektörel olarak istiyorsanız arama yapacağınız zaman da çizmeniz daha kısa ve net bir çözüm.

Ama konunun güncelliğini korusun belki elinde bulunan matbaacı veya arşiv seven arkadaşlar vardır..
Bu mesajdan alıntı yap
burakozgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakozgen

Webmaster / Bursa

Alt 14-05-2013 #3
İlgin için teşekkürler Creedwar fakat yapacağım baskı bir davetiye üzerine olmayacak özel bir ürün üzerine baskı yapılacak ve spesifik bir kişi adına yapılmayacak bu yüzden fotoğraf kullanma durumum olmuyor ne yazıkki.

Çizim programları ile çalışmadığım içinde hazır bulabileceğim desenleri corelde bir araya getirip ortaya bir ürün çıkarmam gerekiyor. Hala arıyorum ama bir çizim bulabilmiş değilim.

Elinde bu şekilde vektör olan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ediyorum

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sünnet, vektör