Suntory’den Rolling Stones’a Saygı Duruşu..

Graficafe - Suntory’den Rolling Stones’a Saygı Duruşu.. Sponsorlu Bağlantılar Japonya’nın en eski alkol dağıtım şirketi olan Suntory, yılların efsane müzik gruplarından Rolling Stones’un 50’nci yılına özel viskisini piyasaya sürdü. Sınırlı sayıda üretilen viskiler Stones Bar serilerinin bir ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Japonya’nın en eski alkol dağıtım şirketi olan Suntory, yılların efsane müzik gruplarından Rolling Stones’un 50’nci yılına özel viskisini piyasaya sürdü. Sınırlı sayıda üretilen viskiler Stones Bar serilerinin bir parçası.
Viskiyi “pahada” özel kılan, şişesinin kristalden yapılmış olması. İkon olmuş Stones logosu şişenin ön kısmında yer alıyor. Şişenin elmas şeklindeki dekoratif kapağı ise bu özel seriye hem şıklık hem de grubun hayranlarının hoşuna gidebilecek bir absürtlük katmış.
Suntory’nin Stones serisi 30 Ekim tarihinde satışa sunuldu. 700 mililitrelik şişeler, 6 bin 300 dolardan alıcı buluyor; gruba çok özel bir hayranlık besleyip bir şişe alacak kadar aklınızı kaçırdıysanız elinizi çabuk tutun çünkü yalnızca 150 adet şişe üretilmiş. (Alıntıdır)

Düşünenin fikrine sağlık da olan hayranlara olmuş Suntory’den Rolling Stones’a Saygı Duruşu..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düşünenin fikrine sağlık da olan hayranlara olmuş Suntory’den Rolling Stones’a Saygı Duruşu..
Rolling Stones un bu amblemini ne zaman görsem aklım Bülent Ersoy geliyor. O yüzden dinlemem sevmem.

Keşke rakı içinde bir şeyler yapılsa.

Mesela Orhan Baba bıyıkları vb..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2013 #3
Neyseki sevmiyosun creed, 6 bin 300 dolardan yırttın Suntory’den Rolling Stones’a Saygı Duruşu..

Fikri başarılı bulduğumu belirtmeliyim, grup hakkında yorum yapamıcam..

Vaay.. Yalnız Orhan babayla rakı da nefis kombine olur.. En azından doyurucu olur Suntory’den Rolling Stones’a Saygı Duruşu..
Bu mesajdan alıntı yap