sunum cd kapağı için...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - sunum cd kapağı için... Sponsorlu Bağlantılar Organizasyon metni gerçek değildir! Sunum Cd kapağı için henüz ham halde kapak teklif çalışmasıdır....

sunum cd kapağı için...
muratz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratz

Grafiker / Antalya

sunum cd kapağı için...

Alt 30-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Organizasyon metni gerçek değildir!

sunum cd kapağı için...

Sunum Cd kapağı için henüz ham halde kapak teklif çalışmasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 30-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kenardaki kıvrımı biraz daha yumuşak yaparsan hoş olmuş organizasyon yazısının arka fonunu değişik birşey deniyebilirsin living antalyanın fonu da değişebilir konsept güzel eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-07-2008 #3
enteresan bir çalışma... Ama bence portakal yumurta değilsunum cd kapağı için... yani benim anlatmak istediğim eğer portakaldan resim çıkmasını istiyorsunuz soyulmuş halde portakal resmi olsa daha anlamlı olacak... böylece portakal üzerine verdiğiniz efekt bana yumurta anımsadı. portakal yaprakları alta olmazlar:S Organization of echology works and protektion yazı gri fontunu uyumsuz kaldı... Bence yapraklar portakalın üst kısmında olsa ve yaprak üzerinde yazı olsa daha hoş olmamıydı? arka zemin çalışması eğer siz yapmışsınız çok güzel oldu beğendim renk tonları hoş durdu. solda kıvrılan yerde gölge sayfa dışına çıkmış sanırım:S opacity biraz daha düşürebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

muratz

Grafiker / Antalya

Alt 30-07-2008 #4
Tşkkrler..Asit, kıvrımın yumuşaması gerekiyor doğru.Organizasyon yazısı yerine başka bir yazı gelecek aslında, sanırım orayı koyu yeşil veya siyah yapmalıyım."Living Antalya" fonu konusunda içim rahat, ama daha etkili birşey gelirse aklıma uygulayabilirim..
Kasta095, yorumların için tşkkrler.Dikkate alıyorum .Çalışmadaki fotğraflar haricinde tamamı bana ait.Background da tarafımdan yapıldı.Yaprakları üste alma öneriniz görsel olarak daha iyi duracağı içinse denemeye değer..Ama bence "mantıken portakalın yaprakları altta veya üstte durur diye bişe olmaz sunum cd kapağı için.... Nasıl koyarsanız öyle durur.
Soyulmuş portakaldan resim çıkması zaman zaman kullanılıyor , rastladım.Olabilir, tasarımı bozmadan yapmayı becerebilirsem soyulmuş poratakalı denerim.Zaten çalışma henüz işlenmemiş halde..Mesela o portakal da değişmeli, kalitesiz bir fotoğraf kullandım çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-07-2008 #5
Tşkkrler..Asit, kıvrımın yumuşaması gerekiyor doğru.Organizasyon yazısı yerine başka bir yazı gelecek aslında, sanırım orayı koyu yeşil veya siyah yapmalıyım."Living Antalya" fonu konusunda içim rahat, ama daha etkili birşey gelirse aklıma uygulayabilirim..
Kasta095, yorumların için tşkkrler.Dikkate alıyorum .Çalışmadaki fotğraflar haricinde tamamı bana ait.Background da tarafımdan yapıldı.Yaprakları üste alma öneriniz görsel olarak daha iyi duracağı içinse denemeye değer..Ama bence "mantıken portakalın yaprakları altta veya üstte durur diye bişe olmaz sunum cd kapağı için.... Nasıl koyarsanız öyle durur.
Soyulmuş portakaldan resim çıkması zaman zaman kullanılıyor , rastladım.Olabilir, tasarımı bozmadan yapmayı becerebilirsem soyulmuş poratakalı denerim.Zaten çalışma henüz işlenmemiş halde..Mesela o portakal da değişmeli, kalitesiz bir fotoğraf kullandım çünkü.
Ama bence "mantıken portakalın yaprakları altta veya üstte durur diye bişe olmaz sunum cd kapağı için... - doğrudusunum cd kapağı için...

Soyulmuş portakaldan resim çıkması zaman zaman kullanılıyor , rastladım - evet farkındayım, ama bence ne mantıklısı o... ama resim oturtması sizin elinizde ne kadar temiz çalışma yaparsınız o kadar şık olacak... eğer portakal soyulmuş halde olacak o zaman yapraklar da alta kalıcak:angel: iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

muratz

Grafiker / Antalya

Alt 30-07-2008 #6
İlgili yorumların için teşekkürler.Soyulmuş portakalı deneyeceğim inşaallah.
Yapraklar ise altta kalsın bence sunum cd kapağı için...
Bu mesajdan alıntı yap
graffiti82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffiti82

Grafiker / Isparta

Alt 31-07-2008 #7
bu tarz tasarımlara bayılıyorum zaten... renkler tamamen antalya
portakalın içnde yat limanı harika olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 31-07-2008 #8