Sunum dosyası

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Sunum dosyası ...

Sunum dosyası
SiberCoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SiberCoder

Yrd. Grafiker / Gaziantep

Dosya17

Sunum dosyası

Alt 14-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sadsmile:merhaba arkadaşlar.Ben sunum dosyası hazırlayacağım yanlız ebatı bilmiyorum
alttalarında kırımlar var onları nasıl ne şekilde boyut verip yapacağım bunları bana açıklarsanız veya bir şablon halinde verirseniz tasarımı yapmaya başlayacağım lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin arkadaşlar ve şimdiden çok teşşekkürler.:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
:sadsmile:merhaba arkadaşlar.Ben sunum dosyası hazırlayacağım yanlız ebatı bilmiyorum
alttalarında kırımlar var onları nasıl ne şekilde boyut verip yapacağım bunları bana açıklarsanız veya bir şablon halinde verirseniz tasarımı yapmaya başlayacağım lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin arkadaşlar ve şimdiden çok teşşekkürler.:sweating:
Sanırım cepli dosyadan bahsediyorsunuz... A3'ü ortadan ikiye katla, sağ iç alt kısma da 12-13 cm yüksekliğinde zevkine göre bir cep yap olsun bitsin...
Bu mesajdan alıntı yap
SiberCoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SiberCoder

Yrd. Grafiker / Gaziantep

Alt 14-08-2009 #3
merhaba arkadaşım öncelikle cevabın için çok teşşekkürlerimi sunarım.yanlız bana hazır bir şablon verirsen çok sevinirim.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-08-2009 #4
Sana dunya kadar sablon verecem.
Gaza geldim
Tutmayin beni..

Aslinda ben bunlari bir siteye koymusdumda,
Neyse,
Sonra anlatirim onuda...
Bu mesajdan alıntı yap