Sürekli Çalışabileceğim Matbaa Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Sürekli Çalışabileceğim Matbaa Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar sizden bi konuda yardım isteyeceğim. Broşür, Katalog, El ilanı, İnsert gibi büyük adetli işlerde uygun fiyat verebilecek matbaa arıyorum. Bana önerisi olan varmı Lütfen yardımcı olurmusunuz? ...

batu1928 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batu1928

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar sizden bi konuda yardım isteyeceğim. Broşür, Katalog, El ilanı, İnsert gibi büyük adetli işlerde uygun fiyat verebilecek matbaa arıyorum. Bana önerisi olan varmı Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

batu1928 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batu1928

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2010 #3
Merhaba arkadaşlar sizden bi konuda yardım isteyeceğim. Broşür, Katalog, El ilanı, İnsert gibi büyük adetli işlerde uygun fiyat verebilecek matbaa arıyorum. Bana önerisi olan varmı Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Ve mümkünse İzmir olsun. ama yinede diğer illere açığım.
levooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levooo

Sanat Yn. / İzmir

Alt 07-01-2010 #4
Bu konuda size yardımcı olabilirim.
meriç2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meriç2

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-01-2010 #5
slm bu konuda yardımcı olabılırım...ama ist dayım..saygılar....
turhanakay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turhanakay

Matbaacı / İzmir

Matba kendimizin yardımcı olabilirim

Alt 20-01-2010 #6
slm
izmirde matba işletmem var ama sadece fiyat sorup hem benim hem kendi vaktini almayacaksan ve ciddi bir portföyün varsa görüşelim çok uygun fiyatlar benden alabilirsin

Tags
matbaa arayanlar