Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli ...

Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli
CMYK2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMYK2011

Grafiker / Ordu

Alt 16-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: Ebat : 24 x 32

İçkapak : 170 GR

Kapak: 350 gr

Sayfa sayısı : 80+4

kapakda parlak selefon ve yazıda8x3 gofle

ip dikiş

adet :5000 adet

-------------------------------------------------

Ebat : 24 x 32

İçkapak : 135 gr

amerikan cilt

adet: 5000 adet

--------------------------------------------

Ebat :A4

İçkapak : 170 gr

adet:5000 adet

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 hafta

İşle ilgili açıklama: Ajans olarak ağırlıklı dergi işi yapmaktayız.. fiyat ve kalite bakımından uygun sürekli çalışabileceğimiz matbaa arıyoruz. Bunu göz önüne alarak size vereceğim iş için bir fiyat teklifi verirseniz sevinirim. Herkese kolay gelsin..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli - Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli ya da Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli | Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 16-06-2011 #3
gerçek ismi Süleyman Karakaraya olan şahıs dolandırıcıdır..... sakın iş vermeyin izmirde ikamet ediyor kendisi... dikkat edin arkadas...
gurcan52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurcan52

Grafiker / Ordu

Alt 16-06-2011 #4
Arkadaş ne kadar boş konuşuyorsun yaa Süleyman Karakaraya kimdir? yada benle ne alakası var??? lütfen acil açıklarmısın orda telefonumda var.. böyle bi çamuru tanımadığın birine nasl atarsın ya? Yukarda ki ilanı diğer firma üyeliğimle ben açtım... açıklama bekliyorm acil senden.. nasl bi saçmalık bu??

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 17-06-2011 #5
Arkadaş ne kadar boş konuşuyorsun yaa Süleyman Karakaraya kimdir? yada benle ne alakası var??? lütfen acil açıklarmısın orda telefonumda var.. böyle bi çamuru tanımadığın birine nasl atarsın ya? Yukarda ki ilanı diğer firma üyeliğimle ben açtım... açıklama bekliyorm acil senden.. nasl bi saçmalık bu??

süleyman karakarayanın normalde seninle veya işinle bir alakası yok... seninle alakası şöyle olur.. arar seni işini çok uygun fiyata yapacağının garantisini verir... bazı önemli matbaaları sana söyler seni kandırır paranı alır ve ortadan kaybolur... sonra param gitti diye yanarsın.... ben o yazıyı sana yazmıştım... seni ararsa böyle biri sakın iş verme o dolandırıcıdır demek istemiştim.... sen yanlış anladın... yazımın sonunda ARKADAŞ diye bir ifade kullandım bu da sizin için... ama siz bilirsiniz yine de.... :rofl:
gurcan52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurcan52

Grafiker / Ordu

Alt 17-06-2011 #6
anladımda sen öyle bi yazmışsın ki sanki o şahısla benim bir bağlantım var gibi olmuş cümlen... neyse olan oldu yapacak bi şey yok..

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 17-06-2011 #7
anladımda sen öyle bi yazmışsın ki sanki o şahısla benim bir bağlantım var gibi olmuş cümlen... neyse olan oldu yapacak bi şey yok..
hemşehrimsin bende giresunluyum trabzonda yaşıyorum........
yapacağımız bise olursa haber et... Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli)