Sürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Sürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor - İstanbul ...

marol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marol

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Kartvizit,El ilanı,İnsert,Broşür,Katalog vb. her türlü matbaa baskısı işleri.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: En kısa Zamanda

İşle ilgili açıklama: Her türlü matbaa baskısı çalışmalarımızı sürekli olarak hatasız bir şekilde uygun fiyatta yapabilecek mümkünse Büyükçekmece yakınlarında matbaa arıyoruz. (Aracı Olanlar Lütfen Mail Atmasınlar) İlgilenenlerin fiyat listesini belirtilen e-mail adreslerine yollamalarını rica ederiz.

E-posta: ********* - *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor - İstanbulSürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor - İstanbulSürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor - İstanbulSürekli Çalışma Yapabileceğimiz Matbaa Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..