sürekli çiziyorumve siiznle paylaşıyorum (eleştrileriniz benim için değerli)

Karakalem - sürekli çiziyorumve siiznle paylaşıyorum (eleştrileriniz benim için değerli) Sponsorlu Bağlantılar scaner bozuldu bende webcam ile çektim çok kaliteli dğil ama en kısa zamnda kalitesini koyucam eleştriler ve öneriler benim için önemli bu ssanatta burda usta olanlar dan ve ...

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

scaner bozuldu bende webcam ile çektim çok kaliteli dğil ama en kısa zamnda kalitesini koyucam eleştriler ve öneriler benim için önemli bu ssanatta burda usta olanlar dan ve en azıondan benden farklı birşey bilen herhangi bir arakadaşımız bile öenrisi sölesin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burakosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakosar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 05-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence hoş bir cizim ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 05-07-2008 #3
ışık gölgelerine dikkat et çok gri
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2008 #4
keskin hatları daha belirgin hale getirmelisin. gölgelerin çok koyu. eline sağlık!..
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-07-2008 #5
Daha net olarak görmek lazım ama burdan bakınca baş kısmında anatomik bozukluklar farkediliyor. Ayrıca başın boyun üzerine düşen gölgesini gördüm ama yüz kısmında hiç gölge görmedim.
Bu mesajdan alıntı yap
yolcu.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu..

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 06-07-2008 #6
olmamış bence.daha çok çalışmak lazım.özeme lazım diye düşünüyorum..

özenmek lazım diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2008 #7
Daha net olarak görmek lazım ama burdan bakınca baş kısmında anatomik bozukluklar farkediliyor. Ayrıca başın boyun üzerine düşen gölgesini gördüm ama yüz kısmında hiç gölge görmedim.
yüz kısmanda gölge var ama dediğim gibi kalitesiz bir çekim scaner bozulduğunu sölemiştim kaliteli koyucan tekrar yorumlar için teşekkür ederim dikkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-07-2008 #8
çok fazla bişey soylemek anlamsız olur diye dusunyorum boyle kalitesiz bir tarama için.. gölgelendirmeler hiç belirgin gorunmediginden çok zor eleştiri yapmak ama orantılamada sorun var gibi boyun çok kalın olmuşbirde sanırım çok düz gölgelendirme yapmışsın sanırım parmak kullanıyorsun bence bunu kalemle yapsan daha hoş olur gibi.. iyi çalışmalar emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-07-2008 #9
Anatomide ve gölgelendirmede sorunlar var... ancak çalışma ile pekala aşılabilecek şeyler bunlar... emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-07-2008 #10
çok orantısız olmuş yüz kısmında çok bozukluk ve orantısızlık var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benim, çiziyorumve, değerli, eleştrileriniz, icin, paylaşıyorum, siiznle, sürekli