sürücü kursu afiiş

Afiş Tasarımı - sürücü kursu afiiş ...

sürücü kursu afiiş
uzun86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzun86

Yrd. Grafiker / Kütahya

sürücü kursu afiiş

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar fikrinizi almak istedim müşteriye göstermeden önce

sürücü kursu afiiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaki görsel neyi ifade ediyo anlamadım sürücü değilde yayaların eğitim alması gerektiği gibi bir şey olmuş bence slogan güzel onun üzerinden daha çarpıcı bir tasarım yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #3
Arkadaki görsel neyi ifade ediyo anlamadım sürücü değilde yayaların eğitim alması gerektiği gibi bir şey olmuş bence slogan güzel onun üzerinden daha çarpıcı bir tasarım yapabilirsin
bende onu düşündüm, arkadaki fotoğraf neyi ifade ediyor.. en son herhalde çıkıp arabalarina binip yarışacaklar dedim sürücü kursu afiiş

evet, tasarim güzel ama sürücü kursunu pek bağdaştırmıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #4
BBG'de mi taksi muhabbeti vardı? Tam hatırlayamadım ama aynen böyle bir yarışma izlenimi veriyor afiş... Logo yerleşimide maalesef rahatsız etti beni. Logoyu düzeltip üste taşısan, belki klişe ama daha güzel durur. Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #5
ben tasarimi begenmedim. kurumsal kimligi oldurmussun. ayrica slogan gorseli yoketmis. minimalist olmak lazim demiyorum ama herseyi maximum kullaninca da sonuc hicbirsey oluyo.
Bu mesajdan alıntı yap

uzun86

Yrd. Grafiker / Kütahya

Alt 08-09-2008 #6
yorumlarınız için teşekkürler dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-09-2008 #7
ben tasarimi begenmedim. kurumsal kimligi oldurmussun. ayrica slogan gorseli yoketmis. minimalist olmak lazim demiyorum ama herseyi maximum kullaninca da sonuc hicbirsey oluyo.
Tristian a katılıyorum..Herşeyi kullanmana gerek yok..sade ve özde olsun yeter..
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-09-2008 #8
yazıyı küçültüp glow u azaltmalısın görsel güzel ancak arkadaşların da soylediği gibi daha çok bir yarışmayı andırıyor surucu kursu demesen ve logosu olmasa anlaşılması mumkun deil onemli olan göz ucuyla bile bakıldıgında anlaşılır bir çalışma olması bence bu afişi gorenler o logoyu farketmeyebilir ve hiçbirşey anlamaz sadece görsel olarak guzel olması yetmiyor benim fikrim gorseli daha etkileyici seçersen ve yazıyı küçültrsen logo nun da yerini deiştirirsen çok hoş bir tasarım çıkar sankisürücü kursu afiiş emegine saglık başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

uzun86

Yrd. Grafiker / Kütahya

Alt 08-09-2008 #9
yazıyı küçültüp glow u azaltmalısın görsel güzel ancak arkadaşların da soylediği gibi daha çok bir yarışmayı andırıyor surucu kursu demesen ve logosu olmasa anlaşılması mumkun deil onemli olan göz ucuyla bile bakıldıgında anlaşılır bir çalışma olması bence bu afişi gorenler o logoyu farketmeyebilir ve hiçbirşey anlamaz sadece görsel olarak guzel olması yetmiyor benim fikrim gorseli daha etkileyici seçersen ve yazıyı küçültrsen logo nun da yerini deiştirirsen çok hoş bir tasarım çıkar sankisürücü kursu afiiş emegine saglık başarılar
teşekkürler yardımın için bu işe yeni başladığım için eleştirileriniz çok önemli bu alanda ilerlemeyi çok istioyrum
Bu mesajdan alıntı yap
tyaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyaman

Hiç Biri / Konya

Alt 08-09-2008 #10
tipografi oldukça kötü, imaj (göründüğü kadarıyla) neyi ifade ediyor belli değil.

belki fikir olur diye ekledim.

çalışma bana ait, kitabı tutan eller dahil... sürücü kursu afiiş

fikir olarak kullanabilirsin sürücü kursu afiişsürücü kursu afiiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiiş, kursu, sürücü