Süt Firmasına Katalog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Süt Firmasına Katalog ...

Süt Firmasına Katalog

Süt Firmasına Katalog

Alt 23-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir süt firmasına katalog yapacagım sizce nasıl bir tasarım uygun olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar bir süt firmasına katalog yapacagım sizce nasıl bir tasarım uygun olur
Güzel bir tasarım ve şirketin kurumsalını ifade edecek bir tasarım çok uygun olur bence...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 23-04-2008 #3
bu sorununa yardımcı olabilecek arkadaş çıkmayacak bence =) bu birazcık şuna benzemiş hayalgücünü sanal ortamda bana anlatırmısın? hiç bir tasarımın kalıbı olmadığı gibi hiçbir sektör içinde hazır birşey fazladan yapılmaz =) en iyisimi arkadaşım dökümanlarını toparla başlamadan öncede birkaç örnek tasarıma bak ve başla. eminol böylesi daha iyi olur=) iyi çalışmalar şimdiden. bu arada Volkan' a katılıyorum aynen öyle bişi yap bencede Süt Firmasına Katalog
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-04-2008 #4
bu sorununa yardımcı olabilecek arkadaş çıkmayacak bence =) bu birazcık şuna benzemiş hayalgücünü sanal ortamda bana anlatırmısın? hiç bir tasarımın kalıbı olmadığı gibi hiçbir sektör içinde hazır birşey fazladan yapılmaz =) en iyisimi arkadaşım dökümanlarını toparla başlamadan öncede birkaç örnek tasarıma bak ve başla. eminol böylesi daha iyi olur=) iyi çalışmalar şimdiden. bu arada Volkan' a katılıyorum aynen öyle bişi yap bencede Süt Firmasına Katalog
Biz bunları anlata anlata artık yorulduk. Teşekkür ediyorum kendim adına böyle ifade ettiğiniz için.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-04-2008 #5
evet haklısınız işi firmanın kurumsallığına göre yapmak lazım ama bu firma şimdiye kadar hiçbir kurumsallığı olmamış ama şuan da her türlü ürünü üretiyor ve sayılı firmalardan bu yüzden de zorlanıyorum bu firma için bişeyler düşünmeye. firmanın ürünlerinin üzerindeki logolar herbiri farklı farklı yapılmış rengarenk ambalajlar
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 23-04-2008 #6
o zaman size de firmanın hoşuna gidecek bir çalışma yapak düşer Süt Firmasına Katalog

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2008 #7
evet haklısınız işi firmanın kurumsallığına göre yapmak lazım ama bu firma şimdiye kadar hiçbir kurumsallığı olmamış ama şuan da her türlü ürünü üretiyor ve sayılı firmalardan bu yüzden de zorlanıyorum bu firma için bişeyler düşünmeye. firmanın ürünlerinin üzerindeki logolar herbiri farklı farklı yapılmış rengarenk ambalajlar
Bu yeni bir durum degil, yıllardır hepmizin karşılaşıtığı ciddi bir sorun. Müsteriyi yönlendirmek emin olun birazda bizim elimizde. Büyük bir olasılıkla üretici firma ambalaj tasarımları için bir ajans ile hiç çalışmadı. Baskı yapan firmaların grafikerleri kendi çabaları ile sadece baskı fiyatina ambalaj tasarımı hizmeti verdiler. Üretici firmanın tedarikçi firmaları çoğaldıkça, ambalajlar çeşitlendi. Araya birde süt bozuluyor aciiiiiiilllllll ambalaj istiyorum istekleri geldi. Paketlemek uğruna kötülerde geldi geçti... Benim ezberledigim senaryo bu Süt Firmasına Katalog
Sizin katalog işinize gelince, şimdi gerçek sorun burda? Bunun içinde bir senaryo yazayım; Süt firması var oldugu ilk günden buyana hiç bir zaman bir kataloğa sahip olmamıştır. Yeni bir satış müdürü göreve başmış patronun kanına girip, bir kataloğ olsun işimiz kolaylaşır hata bayilik bile veririz abi demiştir...Süt Firmasına Katalog Patron kişi bir araştırma yapmış bu işi en ekonomik nasıl çözerim demiştir. Bu vesile ilede size ulaşılmıştır. Beklentiler büyüktür. Şimdi firmanın satış kotasını yükselecek kişi sizsiniz...Öyle yada böyle bir sonuca varacaksınız. Fakat çözüm biz degiliz.
Senaryolarım dogru ise, firma tam benlik. Umarım birgün beni bulurlar Süt Firmasına Katalog
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-04-2008 #8
senaryo dogru sayılır ama yeni bir müdürü yok kadroda müdür de yok zaten çünkü firma çok ortaklı oldugu için müdürlüğüde ortakları yapıyor patronluğuda :> şimdi bu katolu çıkarttıgımda eminim ki bunun farkına varacaklar birşeylerin yanlış oldugunun yani. ve büyük ihtimalle bütün etiketler ve ambalajlarıda değiştirecegim sanki öyle gibi Süt Firmasına Katalog
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 23-04-2008 #9
arkadaş senin bu firma bizim bir pastacı firma vardı ona benziyor. matbaada hazır kalıp kutu yaptırmış herbiri birbirinden farklı. bu adam bize geldi tanıtım filmi ve katalog istedi inanırmısın adamın barkot sisteminden pazarlama taktiğine kadar herşeyini bizim yaptığımız katalog belirledi. biz adamın bütün ürünlerine aynı dili konuşan kutular tasarlayıp bunlar 3d de modelleyip katalogda pastaların yanına yerleştirdik sonradan anladıkki başımıza iş aldık. adama daha sonra katalogtaki kutuları orjinal ebatlı olarak yeniden tasarlayıp sattıkSüt Firmasına Katalog burda kafayı kullanırsan çok iş çıkarırsın o firmadanSüt Firmasına Katalog
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sut firmasina katalog