Süt Köpürtücü mailing çalışması

Serbest Çalışmalar - Süt Köpürtücü mailing çalışması Sponsorlu Bağlantılar Clatronic adlı markalı süt köpürtücü cihazına yaptığım e-mailing çalışması Yorumlarınıza.....

sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Clatronic adlı markalı süt köpürtücü cihazına yaptığım e-mailing çalışması Yorumlarınıza..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albay

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 31-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başarılı bir çalışma tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
Bboy34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bboy34

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2010 #3
güzel olmuş tbrikler
Bu mesajdan alıntı yap

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #4
güzel olmuş tbrikler
Teşekkürler Süt Köpürtücü mailing çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2010 #5
çok hatanız var fincan üzerine bir nesneden gölge geliyor ama nesne yok kesilmiş ürünün kesimlerinde hata var sütün dokuldüğü tahata üzerine çok keskin ve nereye doğru gittiğini anlatamamazlık yaşanmış sanki birisi sihirli bir değnek ile onu ordan yok ediyor adeta ayrıca fincan üzerinde güneşten gelen yoğun ışık nedeni ile patlamalar var düşünce güzel ama tasarım okadar iyi değil yanlış anlama
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #6
göze hoş gelmesi bir yana fazla karmaşa var çalışmanızda. beyaz deniz dalgasına benzer kıvrımlar(sağ alt alan) gereksiz gibi. fincanda tam dekuplu olmadığı için rahatsız ediyor. tahta zemine hiç gerek yok. bi kaç ufak düzenlemeyle devam edimeli sanki. elinize sağık.
Bu mesajdan alıntı yap

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #7
çok hatanız var fincan üzerine bir nesneden gölge geliyor ama nesne yok kesilmiş ürünün kesimlerinde hata var sütün dokuldüğü tahata üzerine çok keskin ve nereye doğru gittiğini anlatamamazlık yaşanmış sanki birisi sihirli bir değnek ile onu ordan yok ediyor adeta ayrıca fincan üzerinde güneşten gelen yoğun ışık nedeni ile patlamalar var düşünce güzel ama tasarım okadar iyi değil yanlış anlama
Teşekkür ederim yorum için.bana hatalarımı söylemeniz daha çok hoşuma gider.Teşekkürler ediyorum tekrar.Yorumunuzu dikkatle okudum bu çalışmayı photoshop ta yaptım.Tam olarak istediğimide yapamadım..Önerilerinizi dikkate alıyorum.

göze hoş gelmesi bir yana fazla karmaşa var çalışmanızda. beyaz deniz dalgasına benzer kıvrımlar(sağ alt alan) gereksiz gibi. fincanda tam dekuplu olmadığı için rahatsız ediyor. tahta zemine hiç gerek yok. bi kaç ufak düzenlemeyle devam edimeli sanki. elinize sağık.
Yorum için ve önerileriniz için teşekkürler diliyorum.Dikkate alıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 01-02-2010 #8
Dikkatiniz ve yapmış olduğunuz mantıklı eleştiriler için tebrikler.
Yorum budur işte.
Yoksa emanet gözlerle bakar gibi
"Çok başarılı tebrikler."
"Elinize sağlık güzel olmuş"
gibi methiyeler dizmek yorum değil,bilakis çalışmayı yapan kişiye en büyük kötülüktür.
Bu mesajdan alıntı yap
Bboy34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bboy34

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #9
şahsen kabaca baktım FiRARDA haklısın
Bu mesajdan alıntı yap
ilter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilter

Grafiker / Konya

Alt 08-05-2010 #10
çok farklı (...) ben bu çalışma kadar (...) de beğeniyorum!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları