Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?

İlginç Videolar - Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız? ...

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe, İngilizce ve Almanca biliyor. Üstelik Master yapıyor.

Okumuşumuz bu!...

Mücahit Denktaş:
"Neden ateşin üzerinde yaşıyoruz biliyor musunuz? Neden Ada’yı bırakıp İngiltere’de veya Türkiye’de keyfimize bakmıyoruz? Çünkü Ada’daki varlığımız Türkiye’nin ve Türk ulusunun savunması için hayati önemdedir. Biz mücadelemizi Türk olarak görev sayıyoruz..."
Son Türk Devletinin kurucusu büyük kahraman; ruhun şâd, mekânın cennet olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kız 70 milyona rezil oldu. Üzülmedim değil Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız? Şimdi artık deryalar kadar kültürü olsa imajı sıfıra indi yazık Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
Bu mesajdan alıntı yap

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2012 #3
Kız 70 milyona rezil oldu. Üzülmedim değil Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız? Şimdi artık deryalar kadar kültürü olsa imajı sıfıra indi yazık Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
İnsanlar yanılabilir, bildiklerini bile unutabilir heyecandan. Normaldir

Fakat bu kültürlü (!) kızımızın iki joker hakkını kullanacak kadar, hiç bilmiyor olmasını ve yarışmadan çekilmesini normal mi karşılıyorsunuz? :worried:

Ayrıca böyle değerli bir insanı kaybetmiş olmamız umurunuzda değil anlaşılan.. Doğrusu o yarışmada, aynı soruya sizin ne cevap vereceğinizi merak ettim gerçekten. :crying:
Bu mesajdan alıntı yap

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2012 #4
Neden tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorsunuz ki? Ben kızın yaptığı normal demiyorum. Sadece olaya onun penceresinden bakıp acıdım, o kadar.
Bu mesajdan alıntı yap

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2012 #5
Neden tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorsunuz ki? Ben kızın yaptığı normal demiyorum. Sadece olaya onun penceresinden bakıp acıdım, o kadar.
Peki.. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2012 #6
Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız? Sonuçta bu kişinin ablam filan olduğunu düşünüyorum. Üzücü, herkes hata yapar. Ama bazıları öyle talihsiz hatalar yapar ki geleceklerini etkiler. Bu bayan da öyle oldu maalesef. Ama aynı kapasitede onlarca master yapmış insan olduğuna adım kadar eminim. Allah yolunu açık etsin ne diyelim Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?)
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-01-2012 #7
Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız? Sonuçta bu kişinin ablam filan olduğunu düşünüyorum. Üzücü, herkes hata yapar. Ama bazıları öyle talihsiz hatalar yapar ki geleceklerini etkiler. Bu bayan da öyle oldu maalesef. Ama aynı kapasitede onlarca master yapmış insan olduğuna adım kadar eminim. Allah yolunu açık etsin ne diyelim Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?)
Eminim bu kız sizin kadar bile üzülmemiştir kendi haline, vallaha fazla vicdan yaptınız. Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2012 #8
Eminim bu kız sizin kadar bile üzülmemiştir kendi haline, vallaha fazla vicdan yaptınız. Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
Aynen. Üç bin Lirasını aldı, gitti.

Facebook hesabında da hiç üzgün görünmüyor.. Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-01-2012 #9
Aynen. Üç bin Lirasını aldı, gitti.

Facebook hesabında da hiç üzgün görünmüyor.. Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
Temennim ilk olarak o parayla kulaklarını temizletir. Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2012 #10
Temennim ilk olarak o parayla kulaklarını temizletir. Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
Güzel temenni ama muhtemelen 'kişisel gelişim' setleri/kitaplarına ve kılık kıyafete harcanmıştır. (İşi ile ilgili ya, o bakımdan.) Şuursuzlaştırılamayanlardan mısınız?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları