Suya Yansıma Nasıl Yapılıyor?

Photoshop Dersleri - Suya Yansıma Nasıl Yapılıyor? Sponsorlu Bağlantılar Ornek Verıyorum Arkadaslar BEnde Bazı Seyleri Boyle Yazıları Falan Denıze Vurmak İstiyorum Ay Yıldızı denıze vurdugu gıbi. Acaba Bunu Nasıl yapabilrim Yardım İçin Sımdıden TEsekkurler...

shangai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shangai

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 06-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ornek Verıyorum

Arkadaslar BEnde Bazı Seyleri Boyle Yazıları Falan Denıze Vurmak İstiyorum Ay Yıldızı
denıze vurdugu gıbi. Acaba Bunu Nasıl yapabilrim Yardım İçin Sımdıden TEsekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Paint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Paint

Yrd. Grafiker / Aydın

Alt 07-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
persifektif çalışma kolay yani photoshopla bir resimlerini aç örnek olarak deniz olan resim ile bir bayrak resmi deniz olan resmi alta kalsın bayrak üst kısımda bayrak olan layer seçili iken Ctrl+t ile transforms tool ile layerini yakala ve gerekli egimi ver ve layer kısmından opacity degerini 20 25 arasında degiştir . istedigin görünümü alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
shangai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shangai

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 07-05-2010 #3
Resımlı Anlatabilrmisiniz Acaba ? Cok Iyı Degılım Bu konuda :S
Bu mesajdan alıntı yap
tgy35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tgy35

Baskıcı / İzmir

Alt 09-05-2010 #4
paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
muhabbet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhabbet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-09-2010 #5
duzgunce anlatabilecek biri olsada anlatsa
Bu mesajdan alıntı yap
ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 10-09-2010 #6
arkadaşların anlattığı gibi olabilir şimdi denizi aç türk bayrağını aç türk bayrağını deniz göre perspektiv ayarını ya blend modunu color veya overlay yap bu kadar: d
Bu mesajdan alıntı yap

muhabbet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-09-2010 #7
dogru duzgun anlatsin derken bu degildi yanlis anlamissinSuya Yansıma Nasıl Yapılıyor?) perpektif ayar naisl olacak egim nasil verilecek transforms tool ile layer nasil yakalanacak tane tane yada resimli anlatabilecek birinden bahsetmistim ogle yap boyle yap diyosunuz bilmeyen icin bu kolaymi o kadarSuya Yansıma Nasıl Yapılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 10-09-2010 #8
Perspektiv ayarına gerek yok resimi boyutlarını yapıp blend modunu color yaparsan olur (:
Bu mesajdan alıntı yap

muhabbet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-09-2010 #9
oncelikle ilginiz icin cok tesekkur ederim ulaskral. dogru durust biseyler yapmak istiyorum guzel kardesim ona gerek yok buna gerek yok anlatabilecek varsa anlatsin mumkunse.yada anlatilmis guzel bi dokuman varsa elinizde paylasin olsun bitsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 10-09-2010 #10
Size tek tek açık bir şekilde bu işlemi kolay yollar ile anlatayım Suya Yansıma Nasıl Yapılıyor?
Şimdi deniz resmimizi açalım.
Türk bayrağını açıp deniz resmimize aktaralım ve türk bayrağının boyutunu tam denizin üstüne getirin ve blend modunu overlay veya color yapın işte bu kadar Suya Yansıma Nasıl Yapılıyor? Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları