Swap Image Hakkında

Dreamweaver - Swap Image Hakkında Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Benim şöyle bir sorum olacaktı; Şimdi elimde 40 tane resim var ve bunların thumbnails'ını cıkardım ve bir dw'da bir sayfa oluşturup ekledim. Şimdi sayfanın ortasına bir ...

Swap Image Hakkında
cekypunch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cekypunch

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Swap Image Hakkında

Alt 06-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.

Benim şöyle bir sorum olacaktı;

Şimdi elimde 40 tane resim var ve bunların thumbnails'ını cıkardım ve bir dw'da bir sayfa oluşturup ekledim.
Şimdi sayfanın ortasına bir resim ekledim ve etrafa ekledim thumbnails resimlerine 'swap image' özelliği vererek ortadaki resimlerin yandakilerin üstüne gelince değişmesini sağladım.
Bunu zaten biliyorsunuzdur. Şimdi asıl konuya geleyim.

Bu ustune gelince değişen resimlerin boyutları hep ortadaki resmin boyutuyla aynı oluyor.
Orjinalleri aynı boyutta değil ama dw. hepsini ortadaki ilk eklediğim resme göre boyutlandırıyor.

Bunu her resmi kendi boyutunda gösterecek şekilde ayarlamak mümkün mü acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları